MSc протидії тероризму

Загальні відомості

Опис програми

Ваша кваліфікація в боротьбі з тероризмом

Призначений для дослідження зростання явищ, його політичного контексту і, головне, для того, щоб забезпечити ретельне вивчення заходів боротьби з тероризмом.

Програма оцінює події та проблеми тероризму 20-го та 21-го століть та аналізує зростаючу «сек'юритизацію» соціального життя. Він пов'язує концептуальну основу академічного вивчення з практичними питаннями, що стоять перед міжнародною спільнотою, та розглядає виникаючі терористичні загрози та проблеми, пов'язані з контртероризмом, правоохоронними органами, державними установами та приватним сектором.

133046_pexels-photo-461077.jpeg

 • Коли: 14 вересня 2020 року
 • Де: Поставляється в Інтернеті за підтримки провідних галузевих експертів
 • Тривалість: 11-28 місяців залежно від маршруту
 • Ідеально підходить для: Ця програма ідеально підходить для тих, хто прагне просунути свою кар’єру в сфері боротьби з тероризмом, безпекою та розвідкою в державному та приватному секторах, а також професіоналам, які вже займаються такими сферами, які прагнуть розширити свої перспективи кар'єри шляхом подальшої кваліфікації . Сертифікат післядипломної освіти / диплом аспіранта / магістри - це відмінна підготовка для багатьох кар’єр у державній та іноземній службі, неурядових та міжнародних організаціях, поліцейських, приватних фірмах та наукових дослідженнях.

Модулі доступні

Отримайте доступ до провідних світових експертів та вивчіть найбільш актуальні теми в міжнародному середовищі. З цим курсом тероризму на дистанційному навчанні ви зможете навчитися навчатись у своєму житті та навчатися будь-коли.

 • Тероризм та антитероризм
 • Аналіз розвідки
 • Сучасні питання злочинності, безпеки та безпеки
 • Реагування громадської поліції на насильницький екстремізм, що призводить до тероризму
 • Воєнні та безпекові реагування на тероризм
 • Фінансування тероризму
 • Дисертація з антитерористичних досліджень

Навчайтеся в Інтернеті за підтримки фахівців галузі

Навчені досвідченими фахівцями в галузі боротьби з тероризмом, науковцями та експертами з питань тероризму, серед яких д-р Пол Берк, Брайан Макнейл, д-р Іен Станьє та д-р Тім Парсонс.

Це програма та кваліфікація університету Ліверпуля Джона Мура, а зарахування та подання здійснює Інформа-Коннект. Курс викладається, оцінюється, забезпечується якість та нагороджується університетом Ліверпуля Джона Мура.

Про університет Ліверпуля Джона Мура

Механічний інститут Ліверпуля був заснований людьми влади та впливу, які визнали трансформаційні наслідки освіти та вплив, який навчання та прагнення можуть мати на людей, громади та суспільство. Це був перший подібний заклад, заснований в Англії.

Цей невеликий, новаторський рух супроводжувався створенням Ліверпульського інституту та школи мистецтв та Морського коледжу в Ліверпулі, а в 1900 році Ірен Мабель Марш відкрила кампус ім. Ці організації разом заклали основи Ліверпульського університету Джона Мура, установи, яка зростала та процвітала та продовжує надавати можливості для всіх.

Сьогодні, з життєздатною спільнотою з 25 000 студентів з понад 100 країн світу, 2500 персоналу та курси на 250 градусів, Ліверпульський університет Джона Мура є одним з найбільших, найбільш динамічних і перспективних університетів Великобританії.

Програма досліджень безпеки здійснюється Ліверпульським центром розширених досліджень з питань поліції при Ліверпульському університеті Джона Мура. Університет поєднує професійно визнані кваліфікації з інноваційними та соціально орієнтованими курсами. Центр має видатну репутацію наукових досліджень, а науковий колектив регулярно бере участь у галузевих журналах, дорадчих групах, урядовій політиці, а також отримує регулярне публічне оприлюднення через пресу та радіомовлення.

Про Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції

Створений у 2015 році Ліверпульський центр підвищення кваліфікації в галузі поліції (LCAPS) має багатий професійний, практичний та академічний досвід. LCAPS використовує цей досвід для проведення досліджень та проведення тренінгів у галузі поліції, попередження злочинів та суміжних професій безпеки.

Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції об'єднує науково-активних працівників з усього університету.

Міждисциплінарний навчальний портфель LCAPS надає студентам та практикам навички, необхідні для відповіді на складні вимоги сучасної міліції.

Портфель викладачів наукових ступенів Ліверпуля в Центрі Ліверпуля розширюється, і LCAPS незабаром запропонує один із найповніших портфелів програм академічної поліції.

Збори

Ступінь До 15 травня 2020 року Після 15 травня 2020 року
Аспірантура: 3150 £ / 3950 US $ 3495 £ / 4 370 дол
Диплом аспіранта: 5950 фунтів / 7 450 доларів США £ 6,595 / 8,245 доларів США
Майстри: 8 850 фунтів стерлінгів / 11 065 доларів США 9 755 фунтів стерлінгів / 12 245 доларів США
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад