Футбол - це глобальний, багатомільярдний бізнес, який не показує жодних ознак уповільнення. Бампер ТБ угод і величезні плати за передачу означають більше грошей, ніж коли-небудь протікає через гру, забезпечуючи, що дуже важливо, що є персонал готовий стрибати прямо і формувати його майбутнє.

Огляд

Ця поглиблена програма розрахована на тих, хто бажає розробити оцінку ключових сфер, що формують сучасний ландшафт футбольної індустрії. Програма надає можливість брати участь у різних аспектах футбольного бізнесу, включаючи такі сфери, як управління та регулювання, залучення споживачів, оперативне управління та розвиток бізнесу. Від телевізійних угод до трансферів гравців, футбол тепер є глобальною, багатомільярдною галуззю, що потребує більш кваліфікованих спеціалістів.

Індустрія футболу є однією з багатьох можливостей для майбутніх фахівців, а також створює численні виклики на особистому та діловому рівнях. Такі події, як виліт, можуть призвести до втрати клубу мільйонів фунтів на ніч, тому дуже важливо мати знання та досвід, щоб мати можливість вирішувати такі проблеми. Ця програма дозволить учням бути в курсі різноманітних і часто унікальних ситуацій, які впливають на футбольний бізнес, а також визнавати передовий досвід і етичний вибір.

Маючи можливість вчитися в комфорті власного будинку, учасники програми зможуть отримати додаткову кваліфікацію, щоб підвищити свої кар'єрні перспективи у форматі, який пропонує гнучкі години та можливість диктувати власний баланс між роботою та життям, щоб відповідати інших зобов'язань. Ця програма ідеально підходить для тих, хто вже працює, або прагнуть працювати, на керівних посадах у спортивній індустрії, і пропонує гнучкість, щоб дозволити учасникам отримати кваліфікацію ступеня магістра навколо свого зайнятого способу життя.

Програма доступна через UCFB Online Hub, який доступний на мобільних пристроях, включаючи планшети, телефони та ноутбуки. UCFB Online Hub також має додаток, яке можна завантажити, щоб отримати доступ до вмісту програми. Це означає, що ви можете по-справжньому вивчитись на ходу та навколо ваших інших зобов'язань.

 • Тривалість: один рік
 • Режим навчання: повний робочий день
 • Збори: учні Великобританії та ЄС - 7 950 фунтів стерлінгів
  • Міжнародні студенти - £ 7,950

Модулі

Семестр Один

 • Управління та регулювання у футболі
 • Залучення футбольних споживачів

Семестр другий

 • Управління футбольними операціями
 • Розвиток бізнесу в індустрії футболу

Семестр три

 • Методи дисертації та досліджень

Вимоги

Ви вже матимете ступінь бакалавра зі ступенем 2: 1 у спортивній освіті. Кандидати, які мають класифікацію з дисципліною 2: 2 або нижче, або ступінь, що не пов'язана зі спортом, або значний професійний досвід, буде розглядатися в кожному конкретному випадку, і може вимагати подання портфеля доказів для демонстрації спорту досвід управління.

Студенти з відповідним попереднім навчанням на рівні післядипломної освіти або з великим досвідом також можуть вважатися прийнятними.

Очікується, що заявники братимуть участь у проходженні академічного інтерв'ю з старшими членами команди UCFB , а також подавати видатну особисту заяву та високо підтримуючі академічні та професійні посилання.

Інтерв'ю можна проводити через Skype або, якщо студент знаходиться у Великобританії, в університетських містечках UCFB . Успішні претенденти будуть запрошені на одне з наших інтерв'ю після перегляду їхньої заявки.

Критерії прийому / відбору

 • Сильні знання в галузі спортивного менеджменту, придатні для магістерської роботи;
 • Докази взаємодії з професійною та академічною літературою / публікаціями, що стосуються ППР;
 • Здатність керувати самостійним навчанням та професійними обов'язками, де це можливо;
 • Докази здатності самостійно управляти роботою;
 • Доведений досвід у вирішенні складних і міждисциплінарних питань, що стосуються обраної ними тематики.

Програми

Щоб подати заявку на цю програму, будь ласка, завантажте та заповніть анкету, а потім поверніть заповнену форму та відповідні документи відповідно до вказівок до mastersenquiries @ UCFB .com.

Кар'єрні перспективи

Програма розроблена для тих, хто прагне до керівних посад у основних функціональних підрозділах футбольної індустрії, охоплюючи фінансові та бухгалтерські ролі або операційні ролі у футболі, включаючи можливість піднятися до вищих керівних ролей завдяки аспекту управління ступеня.

Широкі, застосовані елементи цього ступеня надають студентам навички та досвід для прогресу та роботи як у країні, так і за кордоном у глобальній індустрії з кількома мільярдами фунтів. UCFB забезпечити подальше працевлаштування

Вартість навчання

Плата за навчання для онлайн-програми MSc Football Business за 2019/20 навчальний рік встановлена на рівні 7,950 фунтів стерлінгів. Ці збори однакові для заявників з Великобританії, ЄС та міжнародних організацій.

Фінансування студентського кредиту

Кредит на післядипломну освіту в розмірі до £ 10,609 може допомогти з оплатою за курси під час навчання в магістратурі.

Глобальні дослідницькі центри UCFB

Студенти, які навчаються на магістерську програму MSc Football Business (Online), мають доступ до глобальних навчальних центрів UCFB в деяких із найвибагливіших спортивних напрямків у світі. Нью-Йоркська Ред Булл Арена , абсолютно новий стадіон « Атланта» , стадіон «Мерседес-Бенц» , поле БМО Торонто ФК та Мельбурнський крикетний майданчик , будуть усіма учасниками UCFB глобальних самітів UCFB всьому світі, що дозволяє студентам та випускникам підвищити свої знання та досвід роботи міжнародна спортивна індустрія. Студенти за цією програмою також можуть отримати доступ до Самітів у британських кампусах UCFB у Лондоні та Манчестері, на яких є знакові стадіони "Уемблі" та "Етіхад".

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 1 інших курсів в UCFB »

Останнє оновлення Липень 29, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Жов 2019
Жов 2020
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
7,950 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Жов 2020
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Жов 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date