MSc Football Business (Інтернет)

Загальні відомості

Опис програми

Футбол - це глобальний, багатомільярдний бізнес, який не показує жодних ознак уповільнення. Бампер ТБ угод і величезні плати за передачу означають більше грошей, ніж коли-небудь протікає через гру, забезпечуючи, що дуже важливо, що є персонал готовий стрибати прямо і формувати його майбутнє.

Огляд

UCFB MSc Football Business (Online), створена Глобальним Інститутом Спорту (ГІС) UCFB призначена для тих, хто хоче розвинути оцінку ключових сфер, що формують сучасний ландшафт футбольної індустрії. Програма надає можливості займатися різними аспектами футбольного бізнесу, включаючи такі сфери, як управління та регулювання, залучення споживачів, оперативне управління та розвиток бізнесу. Від телевізійних угод до трансферів гравців, футбол зараз є світовою багатомільярдною галуззю, яка потребує більш кваліфікованих спеціалістів.

Індустрія футболу є однією з багатьох можливостей для майбутніх фахівців, а також створює численні виклики на особистому та діловому рівнях. Такі події, як виліт, можуть призвести до втрати клубу мільйонів фунтів на ніч, тому дуже важливо мати знання та досвід, щоб мати можливість вирішувати такі проблеми. Ця програма дозволить учням бути в курсі різноманітних і часто унікальних ситуацій, які впливають на футбольний бізнес, а також визнавати передовий досвід і етичний вибір.

Маючи можливість вчитися, не виходячи з власного будинку, учасники програми зможуть отримати подальшу кваліфікацію для підвищення своїх кар’єрних перспектив у форматі, який пропонує гнучкий графік роботи та можливість диктувати власний баланс між роботою та життям, щоб відповідати інші зобов’язання. Ця програма ідеально підходить для тих, хто вже працює або прагне працювати на керівних посадах у спортивній індустрії, і пропонує гнучкість, щоб дозволити учасникам отримати кваліфікацію магістра навколо їх напруженого способу життя.

Програма доступна через UCFB Online Hub, який доступний на мобільних пристроях, включаючи планшети, телефони та ноутбуки. UCFB Online Hub також має додаток, яке можна завантажити, щоб отримати доступ до вмісту програми. Це означає, що ви можете по-справжньому вивчитись на ходу та навколо ваших інших зобов'язань.

 • Тривалість: 1 рік на повний робочий день; 2 роки сумісництва
 • Доставка в Інтернеті: дати початку січня, червня або вересня
 • Вартість навчання: січень 2020 р. / Травень 2020 р .: 7 950 фунтів стерлінгів; Вересень 2020: £ 9 950 на повний робочий день 7950

Модулі

Наші модулі MSc Football Business (Online) були розроблені, щоб забезпечити найкращу підготовку до лідерської кар'єри у футбольній галузі.

Порядок викладання цих модулів залежить від того, з якого прийому ви розпочинаєте навчання та чи вибираєте варіант денної та заочної форми навчання.

 • Управління та регулювання у футболі
 • Залучення футбольних споживачів
 • Управління футбольними операціями
 • Розвиток бізнесу в індустрії футболу
 • Методи дисертації та досліджень

Вимоги до вступу

Ви вже матимете ступінь бакалавра зі ступенем 2: 1 у спортивній освіті. Кандидати, які мають класифікацію з дисципліною 2: 2 або нижче, або ступінь, що не пов'язана зі спортом, або значний професійний досвід, буде розглядатися в кожному конкретному випадку, і може вимагати подання портфеля доказів для демонстрації спорту досвід управління.

Студенти з відповідним попереднім навчанням на рівні післядипломної освіти або з великим досвідом також можуть вважатися прийнятними.

Очікується, що заявники братимуть участь та проходитимуть під керівництвом академіків співбесіду зі старшими членами команди ГІС, а також подаватимуть видатну особисту заяву та значні академічні та професійні рекомендації.

Інтерв'ю можна проводити через Skype або, якщо студент знаходиться у Великобританії, в університетських містечках UCFB . Успішні претенденти будуть запрошені на одне з наших інтерв'ю після перегляду їхньої заявки.

Критерії прийому / відбору

 • Сильні знання в галузі спортивного менеджменту, придатні для магістерської роботи;
 • Докази взаємодії з професійною та академічною літературою / публікаціями, що стосуються ППР;
 • Здатність керувати самостійним навчанням та професійними обов'язками, де це можливо;
 • Докази здатності самостійно управляти роботою;
 • Доведений досвід у вирішенні складних і міждисциплінарних питань, що стосуються обраної ними тематики.

Як застосовувати

Щоб подати заявку на цю програму, будь ласка, заповніть анкету, а потім поверніть заповнену форму та відповідні документи згідно інструкції mastersenquiries @ UCFB .com .

Кар'єрні перспективи

Програма розроблена для тих, хто прагне до керівних посад у основних функціональних підрозділах футбольної індустрії, охоплюючи фінансові та бухгалтерські ролі або операційні ролі у футболі, включаючи можливість піднятися до вищих керівних ролей завдяки аспекту управління ступеня.

Широкі, застосовані елементи цього ступеня забезпечують студентів навичками та досвідом для прогресу та роботи як всередині країни, так і за кордоном у багатомільярдній світовій галузі. Здатність ГІС надавати подальші можливості для працевлаштування та збагачення залучає студентів до кар’єрного розвитку, дозволяючи студентам знайти своє місце у футбольній галузі.

82% випускників магістратури працюють у футбольній та спортивній галузі протягом шести місяців після закінчення навчання.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

UCFB's Global Institute of Sport (GIS) is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in ... Детальніше

UCFB's Global Institute of Sport (GIS) is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. Згорнути
Манчестер , Уемблі , Лондон , Бернлі + 3 Більше Менше