ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістр наук (MSc) являє собою один з найбільш передових рівнів академічних досягнень, які ви можете виконати. Перш ніж ви зможете зареєструватися, вам може знадобитися отримати ступінь бакалавра. Магістерські програми зазвичай тривають один-два роки.

Що таке магістр сільськогосподарської науки? Ця програма післядипломної освіти зосереджена на багатьох різних аспектах систем сільського господарства. Якщо ви берете участь у програмі сільськогосподарської науки, ви, ймовірно, вивчатимете біологію, ботаніку, хімію, поліпшення земель, фізіологію рослин, агротехніку та інформатику. Залежно від того, як ви спеціалізуєтеся, ви можете зосередити увагу на будь-яких аспектах економічного, соціального та екологічного аспектів сільського господарства. У більшості випадків існує рівний розкол між технічними та теоретичними дослідженнями.

Коли ви навчаєтеся в програмі магістра, вам вигідно виробити набір навичок, які можуть допомогти вашій кар'єрі. Для студентів аграрної науки ці навички часто включають наукові здібності, науковий розум, знання з біології та хімії.

Вартість зарахування на навчання в магістерську програму зміни сільськогосподарської науки залежить від кількох факторів. Ваша школа, програма, тривалість навчання та країна будуть впливати на навчання, тому доцільно провести ретельне дослідження перед поданням заявки.

Оскільки сільське господарство є настільки важливим для суспільства та забезпечує харчування для населення, існує багато кар'єрних можливостей, доступних для магістра сільськогосподарської науки. Хоча можна стати професіоналом, відповідальним за вирощування овочів та фруктів, частіше за все входить дослідження чи корпоративна позиція. Можливі кар'єри включають садівничого радника, керівника ферми та садівництва або менеджера по бізнесу.

Існує онлайн, місцевих та глобальних магістра в галузі сільськогосподарських наук програми, доступні для задоволення ваших індивідуальних потреб в навчанні. Першим кроком, який потрібно зробити, - це знайти вашу програму нижче та звернутися безпосередньо до приймальної комісії школи, яку ви обираєте, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Агрономія Filter

Магістр сталого розвитку сільського господарства

University of the Highlands and Islands
MSc
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;6 років
англійська
Онлайн

Якщо ви хочете досягти управлінської ролі у розвитку сільської місцевості, цей аспірантурний курс із сталого розвитку сільського господарства призначений для вас. ...

Детальніше

MSc в лісництві та лісовому господарстві на лінії

Myerscough College
MSc
Сер 2020
<
3 років
англійська
Онлайн

Курс доставляється в університетському центрі Myerscough та нагороджений Університетом Центрального Ланкаширу. Цей онлайн-магістрант з лісового господарства та міського лісого ...

Детальніше