ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Після отримання ступеня бакалавра, студенти можуть розглянути можливість проведення подальшого навчання в своїй галузі дослідження, щоб спробувати поліпшити свої кар'єрні перспективи. Ступінь магістра в будь-якій області, як правило, забезпечують більш всебічну освіту, що дозволяє студентам освоїти кілька основних понять.

Що таке інтернет-магістра в галузі бухгалтерського обліку та фінансів? Цей ступінь може вивчити і технічні математичні аспекти бухгалтерського обліку та впровадження управлінських курсів для студентів. Курси для цього ступеня може включати в себе передові управлінський облік, статистика по фінансам, актуальні питання бухгалтерського обліку, передової міжнародної фінансової звітності, основи теорії фінансів, передові корпоративні фінанси, кількісні методи дослідження фінансів, фінансового інжинірингу, корпоративного управління, управління фінансовими ризиками, а також поведінкові фінанси.

Після отримання магістра в галузі бухгалтерського обліку та фінансів, студенти, як правило, мають додаткові навички, розроблені за межами навчального плану.Студенти можуть мати більш сильні навички в трудової етики, загальної математики, і керівництво, всі з яких є корисними на робочому місці.

Загалом, це займає від одного до двох років, щоб закінчити цей тип ступеня онлайн, студенти обирають чи міжнародний або внутрішній університет. Витрати значно змінюватися в залежності від школи, тому рекомендується, щоб всі студенти зв'язатися з коледжами, які цікавлять їх для більш докладної фінансової інформації.

Бухгалтерський облік і фінанси кар'єри можна знайти в ряді галузей промисловості, таких як бізнес, технології, охорона здоров'я і консалтингу. Це конкурентне поле, але ті, з рівнем магістра освіти, як правило, користуються великим попитом. Кар'єра варіанти студенти можуть претендувати на аудит може включати або бухгалтерський клерк, корпоративний розважальну бухгалтер, карний розшук бухгалтер, податковий бухгалтер, і бюджетний аналітик.

Маючи ступінь магістра в галузі бухгалтерського обліку та фінансів має потенціал, щоб просунути кар'єру людини в цій галузі. Для отримання більш докладної інформації про доступні програмах, пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

3 Результати в Бухгалтерський облік і фінанси Filter

Магістра в галузі бухгалтерського обліку та управління фінансами (доповнення)

University of Bolton - Online Studies
MSc
Чер 2020
<
Денна
<
2 семестри
англійська
Онлайн

Наша програма магістра в галузі бухгалтерського обліку та управління фінансами, створена для підтримки вашого розвитку кар'єри в бізнесі, бухгалтерському обліку та фінансовому ...

Детальніше

Robert Kennedy College
MSc
Лют 2021
<
Денна
<
заочно
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Метою даного курсу є надання передових навичок і рівня знань, необхідного персоналу в області бухгалтерського обліку, фінансів та корпоративного секторів фінансової індустрії. ...

Детальніше

Магістр бухгалтерського обліку

London School of Planning and Management
MSc
<
Денна
<
36 місяці
англійська
Онлайн

Курс розроблений, щоб допомогти вам отримати теоретичні вклади, які потім можна застосувати на практиці. Курс розвиває ваше інноваційне та динамічне бачення, необхідне в реаль ...

Детальніше