Filter
MSc
Europa Форма навчання: Всі

Магістр наук - освітня програма, що вимагає виконання курсової роботи, практичної підготовки і самостійних досліджень, для отримання ступеня. Студенти, які отримують цей ступінь, мають можливість спеціалізуватися в обраній галузі.

Енергетична інженерно академічна програма, яка вчить студентів основам видобутку природних ресурсів, регулювання потужності і служби управління об'єктами. Вивчення енергетичної інженерії може привести до кар'єри в галузі поновлюваних джерел енергії, таких як гідроелектростанції або вітряні електростанції, або в природних ресурсах.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:
MSc

2 Результати в Енергетичне машинобудування, Europa, Заочне навчання

Інші варіанти в цій галузі знання:
MSc
University College of Southeast Norway

Програма спрямована на виробництво екологічно чистої енергії з поновлюваних і як кінцевих ресурсів і процесів очищення, які зменшують забруднення повітря і води. ... [+]

Магістр наук, енергетики та екологічних технологій

Програма спрямована на виробництво екологічно чистої енергії з поновлюваних і як кінцевих ресурсів і процесів очищення, які зменшують забруднення повітря і води.

Програма включає в себе спеціалізацію в області горіння і енергії, а також в межах фізичних і біологічних процесів чистки. Деякі роботи здійснюється за допомогою експериментального устаткування, а також інші теми використовують передові математичні моделі.... [-]

Норвегія Рауланд Hønefoss Порсгрунн Bø i Telemark Конгсберг Гортен  + 3 Більше
Січень 2020
англійська
Денне навчання
4 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Fraunhofer Academy

Бум у фотоелектричній індустрії не виявляє жодних ознак стихання. Німеччина була і буде одним з провідних рушійників технологій та розвитку в цьому секторі. Для процвітан ... [+]

Приєднуйтесь до нашої багатонаціональної сонячної спільноти, де всесвітньо відомі дослідження процвітають і перетворюються на ваші дослідження. Продовжуйте навчання. Будьте допитливі. І готуйся БУТИ ЗМІНИ.

href = "https://www.study-solar.com/

Навчайтеся без кордонів

Ця грамотна акредитована німецька програма магістра наук, повністю викладена англійською мовою, обслуговує професіоналів, які хочуть вчитися в Інтернеті, власним темпом, не порушуючи роботу чи сімейне життя. Незалежно від того, чи шукаєте ви нової кар'єри чи вже маєте напружений професійний графік, наша магістерська програма може вмістити вас навколо. Ми пропонуємо заочне, онлайн та гнучко навчальне середовище - надаємо вам свободу вчитися там, де хочеш, коли хочеш. Вам навіть не потрібно їхати далеко для проведення іспитів - ми організуємо їх для вас окремо в навчальному центрі, де ви живете.... [-]

Німеччина Фрайбург
Жовтень 2020
англійська
Заочне навчання
4 - 6 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою