Filter
Masters
Північна Америка Форма навчання: Всі

Програми магістратури є вузькоспеціалізованими, навчання займає близько двох років, воно включає лекційні заняття, дослідницьку роботу і, можливо, підготовку дисертації. Дані розширені програми дозволяють студентам зосередитися на поглибленому вивченні однієї обраної області.

Ідеї ​​і дані є одними з найбільш важливих факторів змін. Студенти, які проводять ступінь в галузі управління інформацією, часто дізнаються, як зберігається і передається разом з тим, як організувати людей і ресурси для сприяння навчанню і прогресу інформації.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформаційний менеджмент, Північна Америка

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
edX

Наш магістр ІТ-менеджменту призначений для працюючих професіоналів, зацікавлених в інформаційних технологіях (ІТ) та інформаційних системах, які прагнуть прискорити свою ... [+]

Огляд майстра

Наш магістр з управління ІТ призначений для працюючих професіоналів, які зацікавлені в інформаційних технологіях (ІТ) та інформаційних системах, які прагнуть прискорити свою кар'єру. Ми створили цю онлайн ступінь програми ІТ-менеджменту, щоб задовольнити зростаючий попит на лідерів ІТ, менеджерів інформаційних систем та менеджерів ІТ-проектів, розробивши навчальну програму, яка готуватиме студентів як з бізнесу, так і з ІТ-сфери, щоб відповідати поточним потребам ринку в CIO та інших технічних візіонерах .... [-]

США Кембридж
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
21 - 36 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою