close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра он-лайн є програма навчання розроблена, щоб дати студентам глибокі знання по конкретній темі. З цієї причини, він може краще підготувати студентів до позиції високого рівня або вищої освіти. Ступінь м… Детальніше

Ступінь магістра он-лайн є програма навчання розроблена, щоб дати студентам глибокі знання по конкретній темі. З цієї причини, він може краще підготувати студентів до позиції високого рівня або вищої освіти. Ступінь магістра може зайняти від одного до років, щоб закінчити.

Що таке інтернет-Майстер в області будівельних послуг? Це програма навчання часто призначені, щоб дати студентам глибокі знання інженерних принципів. На деякі курси передбачено подивитися на окремі системи, необхідні для будівництва, таких як опалення, електричне та освітлення. Інші курси можуть навчити студентів, як включити ці важливі системи в естетично приємним способом. Який тип класів, які ви, можливо, доведеться взяти? Це може варіюватися від однієї школи до іншої, але може включати в себе передачу будівлі тепла, вогню і дренаж, електричні послуги та технології перетворення енергії.

Завдяки практичному досвіду, часто за умови, студенти можуть бути готові застосувати ці знання до будівлі сервісної індустрії. Цей ступінь також корисно, тому що це може привести до посади виконавчого ланки і більш високу зарплату.

Хоча вартість такої міри важливо, це може бути важко визначити точне навчання онлайнового магістра в будівельних послуг. Кожна школа може мати різні збори, які можуть привести до різко різних загальних витрат. Зв'язок з приймальними комісіями ви хочете взяти участь в оцінці.

Яку кар'єру ви могли б отримати з майстром будівельних послуг? Деякі студенти йдуть далі, щоб стати інспекторами громадської охорони здоров'я, інженери-електрики, стійких і поновлюваних джерел енергії консультанти, будівельні керівники і опалення і вентиляції фахівці. Точна кар'єра ви починаєте може залежати від вашого попереднього досвіду і освіти. Цей ступінь може також служити сходинкою для здобуття вищої освіти.

Після того, як ви вирішили, що це програма для вас, настав час застосувати. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
Politecnico di Milano - Master School F.lli Pesenti
Мілан, Італія

Цей спеціалізований майстер поєднує навчальні підрозділи спеціалізованого майстра "Управління проектами в будівельних роботах" з навчальними підрозділами спеціалізованого майс ... +

Цей спеціалізований майстер поєднує навчальні підрозділи спеціалізованого майстра "Управління проектами в будівельних роботах" з навчальними підрозділами спеціалізованого майстра "BIM Manager". BIM (Building Information Modeling) - все більш важливий інструмент для правильного управління фазою проектування, будівельних майданчиків, проведення надзвичайних робіт з технічного обслуговування тощо, незалежно від розміру та складності відповідного втручання. Знання тенденцій оцифрування будівельного сектору та їх розумне використання з метою підвищення продуктивності та підвищення якості роботи стає все більш важливим для керівників проектів у цивільному та інфраструктурному секторах. З цієї причини цей спеціалізований магістр запропонує більшу кількість навчальних годин (якщо порівнювати з кожним із двох спеціалізованих магістрів, присвячених відповідно PM та BIM), розподілених як у першому семестрі (листопад-березень), так і у другому семестрі (квітень - жовтень), замінюючи період стажування, який не вимагається. Кожен студент збирається написати свою магістерську дисертацію, яка буде доставлена до магістерської школи та захищена з метою отримання диплому від Politecnico di Milano. -
Masters
Денна
англійська
Лис 2021
16 Лис 2021
Онлайн
 
Structuralia
Алкобенди, Іспанія +1 Більше

Знати, як працювати з інструментами, такими як REVIT, ROBOT, NAVISWORKS, COST IT І SYNCHRO.

Знати, як працювати з інструментами, такими як REVIT, ROBOT, NAVISWORKS, COST IT І SYNCHRO. -
Masters
Денна
заочно
12 місяці
іспанська
Онлайн