ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра дає можливість вченим глибоко вивчати предмет на термін від одного до трьох років, часто тісно співпрацюючи з професорами. Формат програми може включати в себе комбінацію інструкцій у класі, дослідження та лабораторну роботу.

Що таке майстер з біоінформатики? Ця дисципліна досліджує зв'язок між сучасними комп'ютерними технологіями та біологічними науками, що приводить до нових поглядів на вивчення генів та інших систем. Студенти зазвичай навчаються аналізувати матеріали ДНК, розбиття структури білків та розуміння статистичних моделей. Вони часто повинні мати міцний фон в галузі біології, хімії та математики. Обов'язкові класи можуть включати передові біології, просунуту хімію, комп'ютерні системи та геноміку обчислень.

Люди, як правило, розробляють передові навички вирішення проблем, а також здатність працювати з різноманітними комп'ютерними програмами, навички високого рівня, які часто користуються попитом на робочому місці. Вони також можуть покращити свою здатність працювати самостійно, цінні навички у багатьох сферах життя.

Вартість магістрів в галузі біоінформатики залежить від таких чинників, як вибір університету, країна навчання та кількість лабораторних робіт. Щоб отримати додаткову інформацію, майбутні студенти повинні безпосередньо зв'язатися з їхньою навчальною школою для отримання інформації про стипендії та фінансову допомогу.

Особа, яка випускає диплом магістра в цій галузі, має багато можливостей для кар'єри. Вони можуть знайти роботу з приватними корпораціями та підприємницькими компаніями, а також з державними установами та медичними установами. Спеціальні назви посад можуть включати біолога, фармацевта, провідного дослідника, хіміка, менеджера програм, аналітика даних, комп'ютерного програміста, IT-аналітика та розробника продукту.

Програми в цій галузі пропонуються в університетах в декількох країнах по всьому світу. Вони можуть поєднувати в Інтернеті навчання з традиційним вивченням в класі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

5 Результати в Біоінформатика Filter

Магістр наук у галузі біоінформатики

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
MSc
<
заочно
англійська
Онлайн

Johns Hopkins MS в програмі Bioinformatics занурює вас в тематику та прикладні методи обчислювального моделювання, молекулярної біології, системної біології, структурної біоло ...

Детальніше

Магістр біоінформатики

Edith Cowan University
Магістратура
Masters
<
Денна
<
заочно
<
4 семестри
англійська
Кампус
Онлайн

Цей курс надає студентам навички та досвід з біоінформатики, зосереджуючись на науці оміки, комп’ютерному програмуванні, прикладній математиці та статистиці. ...

Детальніше

Програма MicroMasters з біоінформатики (Університетський коледж Університету Меріленда)

edX
Masters
Вер 2021
<
Денна
<
заочно
<
24 тижні
англійська
Онлайн

Дізнайтеся, як аналізувати біологічні великі дані, щоб розблокувати наступне велике біотехнологічне відкриття. ...

Детальніше

Магістр наук про дані - обчислювальна біологія та біоінформатика

Lewis University Online
MSc
<
заочно
<
2 років
англійська
Онлайн

Налаштуйте онлайн-ступінь MS Data Data з концентрацією в обчислювальній біології та біоінформатиці. Ця концентрація розглядає аналіз даних з точки зору біології та готує студе ...

Детальніше

професійні майстри науки в галузі біоінформатики

UMaineOnline (University of Maine)
Masters
<
Денна
<
заочно
англійська
Онлайн

Вища школа медико-біологічних наук і інженерії (GSBSE) розробила нову програму онлайн Professional Наука магістра в галузі біоінформатики. Біоінформатика є застосування матема ...

Детальніше