Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Онлайн майстер може бути ідеальна програма для всіх студентів, хто хоче продовжити освіту випускник рівня, але не хоче, щоб зробити це через дослідження на кампусі. Ця можливість пропонує веб-курсову, що призводить до… Детальніше

Онлайн майстер може бути ідеальна програма для всіх студентів, хто хоче продовжити освіту випускник рівня, але не хоче, щоб зробити це через дослідження на кампусі. Ця можливість пропонує веб-курсову, що призводить до завершення ступінь магістра в області вибору студента.

Що таке інтернет-Майстер в області глобального лідерства? Ця програма, з її часто міждисциплінарної курсову, має на меті ознайомити студентів з звичаями, принципами та навичками, необхідними для прийняття на себе ролі в міжнародній ємності. Класи, такі як міжнародного бізнесу, лідерства, етики та організаційної психології професійної стратегії лідерства, ймовірно, буде частиною навчальної програми. На додаток до основних курсову, студенти, як можна очікувати завершення курсових робіт іноземною мовою, для того, щоб підготуватися до позицій за кордоном.

Ця програма буде, звичайно ж, користь будь-яких студентів, зацікавлених в роботі за кордоном.Проте, знання таких предметів, як керівництво і іноземної мови може відкрити можливості крім тих, які знайдені на ринку праці.

Якщо вам цікаво, що інтернет-Майстер в глобальне лідерство буде коштувати, офіс приймальні комісії можуть бути в змозі направити вас до таких ресурсів, як асистентами та інших джерел фінансування. Вони можуть також, як правило, надають інформацію про навчання і зборів.

Ця програма, так як він призначений, щоб зробити, швидше за все, претендувати студентів на посади по всьому світу в таких секторах, як бізнес, охорону здоров'я і некомерційних. Оскільки лідерські навички є універсальними кваліфікації, і ви знайомі з звичаями глобальної взаємодії, ви можете шукати роботу на посадах, таких як рахунки менеджер, керівник навчання, фахівець міжнародного клієнта або виконавчого директора. Ці та інші роботи дозволить вам застосувати навички, які були розроблені за вашої ступеня.

Ваша школа, може бути одним з багатьох, які пропонують онлайн майстер в глобальне лідерство. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
edX
Cambridge, USA

Дізнайтеся про необхідні навички лідерства, необхідні для просування своєї кар'єри в міжнародному розвитку. ... Детальніше

Дізнайтеся про необхідні навички лідерства, необхідні для просування своєї кар'єри в міжнародному розвитку. Згорнути
Masters
02 Apr 2020
Денне навчання
Заочне навчання
15 тижні
англійська
Онлайн навчання