Filter
Masters
Північна Америка Форма навчання: Всі

Магістерська програма може пропонуватися в самих різних областях, дозволяючи студентам практично будь-якої сфери підвищити свої знання і кваліфікації. Отримання ступеня зазвичай займає від одного до трьох років, хоча вимоги можуть відрізнятися.

При підготовці до кар'єри в міжнародно подсоедіненноге сфери бізнесу, такі як фінанси або матеріально-технічне забезпечення, студенти могли б розглянути програму глобального керівництва. Ці курси можуть дозволити студенту отримати міжнародний досвід, необхідний для досягнення успіху в різних дисциплінах.

Spanning 23 країн, Північна Америка є континентом заповнені освітніх можливостей. Студенти мають можливість навчатися на декількох мовах і розвивати розуміння абсолютно різних культур.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Глобальне лідерство, Північна Америка

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
edX

Дізнайтеся про необхідні навички лідерства, необхідні для просування своєї кар'єри в міжнародному розвитку. ... [+]

Дізнайтеся про необхідні навички лідерства, необхідні для просування своєї кар'єри в міжнародному розвитку.

Ви працюєте в секторі розвитку і бажаєте зробити наступний крок у вашій кар'єрі?

Міжнародний та громадський розвиток спрямований на зниження рівня бідності та підвищення рівня життя, здоров'я та якості життя для тих, кому це найбільше потрібно. Оскільки наш світ і виклики, з якими ми стикаємося, стають більш складними, нам потрібні кваліфіковані та кваліфіковані фахівці, щоб керувати різними секторами та організаціями.... [-]

США Кембридж
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
15 - 60 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою