Filter
Masters
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

ступінь програми он-лайн магістра складається з веб-класах, які забезпечують курсову, завдання та обговорення, включені в ступінь магістра. Подібно програмі на кампусі, ці ступені пропонують цілий ряд перспективних можливостей, але на відміну від програм університетського містечка на основі, студенти можуть насолоджуватися максимальної гнучкості.

Що таке інтернет-Майстер в галузі управління ланцюгами поставок Global? Програма в цій дисципліні направлена ​​на розвиток знань студентів практики в таких галузях, як судноплавство, виробництво, складування і торгівлі. Ці та інші частини ланцюжка поставок, покриваються протягом курсів, таких як транспорт і матеріально-технічного забезпечення, інтегрованого управління проектами, організаційного поведінки і принципів управління операціями. Неповнолітні в таких дисциплінах, як матеріально-технічного забезпечення, інвентаризації або контролю якості можуть бути запропоновані, теж.

Ця програма, швидше за все, на користь студентам з прагненням увійти в поле, яке є частиною ланцюжка поставок.Навички Надає, здатності, хоча-менеджмент, увага до деталей і знайомство з технологіями, часто вигідно для будь-якої галузі або позиції, яку ви можете вибрати для роботи.

Є кілька стипендій та асистентів, пропоновані студентам, які шукають онлайн ступеня в глобальному управлінні ланцюжком поставок. Вартість програми визначається цілою низкою чинників, проте, так що найкраще зв'язатися з офісом приймальної комісії вашої школи для отримання додаткової інформації.

Що стосується робочих місць, ви можете очікувати, там буде багато після завершення ступеня. Його акцент на глобальне управління може кваліфікувати Вас шукати позиції за кордоном або працювати в дотичних до міжнародних клієнтами. Позиції ви могли б розглянути, включають менеджер інвентаризації, менеджер ланцюжка поставок, головний операційний директор, менеджер з логістики та директор операцій. Позиції, як вони будуть пропонувати можливість прямого застосування управлінських навичок і знань ланцюжків поставок, розроблені програми.

Ви можете бути в удачу, якщо школа за вашим вибором пропонує онлайн ступінь глобального управління дипломну ланцюгами поставок. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Глобальне управління ланцюгами поставок

Інші варіанти в цій галузі знання:
OBS Business School

Інтернет-майстер логістики, який надає ключі для перетворення традиційних бізнес-моделей. Майстер з управління ланцюгами поставок ... [+]

Магістр управління ланцюгами поставок

Інтернет-майстер логістики, який надає ключі для перетворення традиційних бізнес-моделей.

Важливі глобальні трансформації, які зараз впливають на світ, спричиняють все більш глобальні ланцюги поставок відігравати ключову роль у конкурентоспроможності компаній, оскільки вони вважаються важливим елементом їх диференціації. Ланцюги поставок перестали бути центром витрат, щоб стати двигуном конкурентних переваг для компаній через послуги з доданою вартістю, спритність у адаптації до змін навколишнього середовища та інновацій. Оптимальне та ефективне управління ланцюгами поставок стало важливим інструментом підтримки та підвищення рівня конкурентоспроможності компаній на своїх ринках.... [-]

Іспанія Барселона
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
10 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою