Filter
Masters
Філіппіни Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістратура - це післядипломна програма, яка надає студентам глибоку і високоспеціалізовану освіту в обраній області. Отримання цього ступеня може поліпшити перспективи працевлаштування випускників, розширити знання і досвід в обраній галузі.

На програмах з менеджменту студенти можуть вивчити важливі ділові навички, наприклад, навички комунікації, самопрезентації, планування і побудови команди. Багато програм також зосереджує увагу на етичних і культурних відмінностях на робочому місці. Ці теми часто допомагають студентам підготуватися до роботи на управлінській позиції початкового рівня.

Філіппіни, офіційно відомої як Республіка Філіппіни, є суверенною державою в Південно-Східній Азії в західній частині Тихого океану. Англійська є одним з офіційних мов на Філіппінах і є обов'язковим предметом у всіх школах.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Дослідження в галузі управління, Філіппіни

Ступеня
Місце знаходження
Філіппіни
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Для керівників державних, неурядових, освітніх та корпоративних установ по всьому світу ... [+]

Ця програма призначена для міжнародних лідерів, які хочуть, щоб зрозуміти основні проблеми в міжнародній керівництва. Оскільки курси повністю онлайн, дорослі, працюючі в будь-якій країні можуть надходити. Існує сильна крос-культурний елемент всіх курсів. Випускники будуть досягнення зайнятості в урядових і неурядових секторах.

Всі викладачі мають вчені ступені в відповідних суб'єктів і роки міжнародне лідерство і досвід управління в якості менеджерів, проектувальників і адміністраторів. Онлайн наукова бібліотека буде доступна студентам.... [-]

Філіппіни Маніла
Листопад 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою