Onlineosvita.com

Магістратура - це післядипломна програма, яка надає студентам глибоку і високоспеціалізовану освіту в обраній області. Отримання цього ступеня може поліпшити перспективи працевлаштування випускників, розширити знання і досвід в обраній галузі.

Студентів, що бажають в майбутньому зайняти керівну посаду, може зацікавити отримання ступеня з менеджменту. Ці програми можуть дати студентам необхідний досвід для роботи в ролі керівника в різних компаніях, зосередивши увагу на таких темах, як маркетинг, бізнес або фінанси.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

108 Результати в Дослідження в галузі управління, Europa Filter

Виконавчий магістр з міжнародного бізнесу (100% онлайн) - англійський трек

ESCP Europe
Онлайн Заочне навчання 1 - 2 років Січень 2020 Іспанія Іспанія Інтернет

Виконавчий магістр міжнародного бізнесу (EMIB) - онлайнова програма, що включає 14 дисциплін з менеджменту та лідерства. Вони забезпечать вас навичками, необхідними для багатьох стратегічних напрямків компанії, що торгують на міжнародних ринках.

Master in Project Management

OBS International - Online Business School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 12 місяці інформація Іспанія Барселона + 1 більше

онлайн ступінь магістра в області творчого управління подіями

Flexible Learning with Falmouth University
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія Святий Ів

Події відіграють важливу роль у бізнесі, культурі та спорті. Магістр менеджменту творчих подій має структурування, щоб забезпечити необхідні навички та розуміння, необхідні практикам для того, щоб керувати розумною аудиторією, а також залишатись перед новими розробками в галузі технологій та змінами на ринках.

Інтернет-майстер в області управління моделями

Rome Business School
Онлайн Заочне навчання 1 рік інформація Італія Рим Італія Інтернет + 1 більше

Онлайн-майстер Rome Business School в галузі управління модою спрямований на забезпечення всіх інструментів, необхідних для інтерпретації, прогнозування та дотримання фаз і тенденцій цього сектору, і спрямований на студентів, професіоналів та підприємців у сфері моди, дизайну та розкоші. промисловості, які бажають отримати основи та здатність інтерпретувати еволюцію цього спеціального ринку, створення та підтримку успішного бізнесу.

Майстер міжнародного менеджменту (MIM) ONLINE

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Онлайн Денне навчання 10 - 12 місяці Відкритий конкурс США Тампа Франція Париж + 2 більше

Магістр міжнародної програми управління МІМ був розроблений для підготовки студентів, які вже пройшли курс навчання в галузі, не пов'язаній з бізнесом.

міжнародний майстер в галузі управління та логістики ланцюга поставок

EAE Business School
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 12 місяці інформація Іспанія Барселона

Міжнародний майстер з управління ланцюгами поставок EAE розглядається область управління операціями, які розуміють процеси логістики та високу додану вартість для своїх компаній і використовувати їх для підвищення конкурентоспроможності вашої компанії.

Майстер лідерства в галузі фінансів розвитку - Інтернет

Frankfurt School of Finance & Management
Онлайн Заочне навчання 18 - 24 місяці Відкритий конкурс Німеччина Франкфурт

Підвищіть свою кар'єру за міжнародним ступенем керівництва. Програма "Майстер лідерства в галузі розвитку фінансів" призначена для нових лідерів, які пристрасно ставляться до фінансів, а роль фінансів відіграє роль каталізатора економічного розвитку та зростання в країнах з перехідною економікою у всьому світі.

Онлайн MAM в стійкій моді

Sustainability Management School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 - 36 місяці Січень 2020 Швейцарія Швейцарія Інтернет + 1 більше

Наша Інтернет-програма на 100% в Інтернеті, і вона має таке ж визнання, що і в навчальному закладі. Цей курс надає поглиблене знання про основні питання та виклики стійкої моди та інтегрує відповідальне лідерство, яке застосовується до сектору моди. Учасники вивчають мистецтво стійкої моди з творчим фокусом і критичною свідомістю, що дозволяє їм бути активним гравцем у стійкій індустрії моди.

Майстер організації подій, ділового туризму (MICE) онлайн

The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
Онлайн Денне навчання Вересень 2020 Іспанія Барселона Мадрид

Метою магістерської програми "Організація подій", "Протокол та діловий туризм" (MICE) є підготовка фахівців та керівників підприємств до бізнес-проектів, орієнтованих на планування та управління різними типами заходів (зокрема, зустрічей, стимулів, конференцій та виставок, а також конгреси, конвенції та торгові ярмарки), забезпечуючи тверде розуміння концепцій протоколу, комунікацій та стратегій зв'язків із громадськістю, а також сприяючи розвитку туризму, що спеціалізується на секторі якісного ділового туризму.

Майстер в магазині Експерт

UADIN Business School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 650 години інформація Іспанія Іспанія Інтернет + 1 більше

Навчання у сфері закупівель є одним із найважливіших інструментів для забезпечення зростання професійної кар'єри та визначення майбутніх перспектив. Як для активних професіоналів, так і для тих, хто розглядає цю діяльність як майбутній варіант, програми Офіційного сертифіката закупівель пропонують надзвичайну підготовку для успішного вирішення однієї з найважливіших функцій будь-якої бізнес-структури.

Майстер загальний менеджмент

IUBH Fernstudium
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 4 - 8 семестри Відкритий конкурс Німеччина Поганий Гоннеф + 1 більше

Мета нашого магістра (MA) General Management - підготувати вас взяти на себе керівні посади на різних рівнях ділового підприємства та організації.

Диплом магістра / аспіранта сучасної дипломатії зі спеціалізацією управління Інтернет

DiploFoundation
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 16 - 20 місяці Лютий 2020 Мальта Мсіда + 1 більше

Диплом магістра / аспіранта сучасної дипломатії зі спеціалізацією в галузі управління Інтернетом дає нинішнім та майбутнім політикам Інтернету міцну основу в дипломатичних навичках та методах.

Майстер в області організації заходів, протоколу та ділового туризму (MICE) (онлайн)

OSTELEA - Escuela de Turismo
Онлайн Денне навчання інформація Іспанія Барселона Мадрид

Майстер в організації заходу, протоколу та туристичного бізнесу Ostelea націлений на підготовку фахівців і керівників, щоб привести бізнес-проектів, спрямованих на планування і управління різними типами подій (зокрема, акцій зборів, виставок, конференцій і виставок і конференції і з'їзди, виставки), освоїти поняття стратегій і протоколів зв'язку та зв'язків з громадськістю і створити розвиток туризму зосереджені на сегменті якості ділового туризму.

Master of Evaluation

University of Kaiserslautern
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 2 років інформація Німеччина Кайзерслаутерн

магістр транспортних наук дистанційним навчанням

Hasselt University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 42 місяці інформація Бельгія Хассельт Diepenbeek + 2 більше

У нашій магістерській програмі у вас є два варіанти: вивчайте повний робочий день в університеті Хасселт або поєднуюте свої майстерні з роботою в нашій гнучкій програмі дистанційного навчання.