Filter
Masters
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Що дозволяє студентам зосередити свої дослідження на конкретну предметну область, програма ступінь магістра пропонує можливість спеціалізуватися. Ця опція ступінь випускником рівня, як правило, займає від одного до двох років, щоб отримати.

Що таке інтернет-Майстер в області наук про навколишнє середовище? Ступінь наук про навколишнє середовище дозволяє студентам вивчати цілий ряд питань, які мають відношення до науки і вирішення екологічних проблем. Студенти можуть вивчати різні галузі науки, такі як метеорологія, біологія, фізика, екологія, хімія і океанології. Програми, як правило, також допомагають студентам навчитися аналізувати і вирішувати різні екологічні проблеми. Дослідницькі навички і рішення також часто покриті в такій програмі. Багато курсів навчання також зосередити увагу на політиці і політиці в спробі навчити студентів, як проблеми можуть бути вирішені на урядовому рівні.

Переваги завершення ступінь екологічної науки є те, що студенти можуть краще визначити екологічні проблеми і їх причини.Студенти можуть також бути в змозі отримати освіту в конкретній науковій галузі, щоб продовжити нову кар'єру.

Вартість програми істотно відрізняються через різницю в програмних структур і витрат на навчання зі школи в школу. Найкращу оцінку вартості можна отримати в школі вибрав студент.

Після закінчення програми наук про навколишнє середовище, студент може увійти в різноманітність пов'язаних з наукою областях. Студенти можуть працювати як вчений, проведення досліджень або робити відкриття. Випускники можуть також прийняти рішення продовжити кар'єру, які можуть включати в себе дані аналітик, консультант з питань екології, еколог, науковий співробітник, технічний директор рецензента або науки. Деякі випускники, можливо, побажають працювати в сфері освіти в якості координатора програми або професора.

Якщо у вас є інтерес в галузі науки про навколишнє середовище, то ви можете дізнатися більше про Master в екологічних наук.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Науки про довкілля

Open University Of Cyprus

Магістерська програма "Менеджмент та охорона навколишнього середовища", яка використовує міждисциплінарний підхід та методологію відкритої та дистанційної освіти, прагне ... [+]

В даний час широко визнається, що здоров'я та благополуччя людини залежать від якості навколишнього середовища, яке піддається щоденному тиску антропогенного походження. Стійке управління природними ресурсами, розробка технологій знезаражування, використання відновлюваних джерел енергії та розробка відповідних методологій - це лише деякі питання, необхідні для належного управління навколишнім середовищем.... [-]

Кіпр Кіпр Інтернет
інформація
грецький
Денне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
IMF Business School Portugal

Цей курс дозволяє студентам підготуватися до оцінки ризиків, пов'язаних з трудовою діяльністю, посад і споруд в межах безпеки, гігієни, ергономіки та прикладної Psychosoc ... [+]

Майстер в області комплексного управління профілактики, якості та навколишнього середовища Business School МВФ є одним з найбільших посилань в Іспанії під менеджменту якості, навколишнього середовища та охорони здоров'я і безпеки (безпека).

Цей курс дозволяє студентам підготуватися до оцінки ризиків, пов'язаних з трудовою діяльністю, посад і споруд в межах безпеки, гігієни, ергономіки та прикладної Psychosociology. Програма орієнтована на вивчення критеріїв для здійснення превентивних і коригуючих заходів компанії зменшити, усунути або контролювати збої у виробництві.... [-]

Португалія Португалія Інтернет
Відкритий конкурс
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
720 години
Онлайн
Детальніше англійською мовою