Filter
Masters
Europa Форма навчання: Всі

Програми магістратури - це освітні програми, доступні в очній формі, в онлайн режимі, а також у формі дистанційного навчання і проводяться багатьма навчальними закладами по всьому світу. Отримання даного наукового ступеня дасть студентам додатковий досвід роботи і розширені знання в рамках обраної області.

Програми з загального менеджменту зосереджені на вивченні фундаментальних бізнес практик. Вони включають в себе вивчення фінансів, управління людськими ресурсами, управлінський облік і макроекономіку.  Програми з загального менеджменту дають навички в області стратегічного управління і організаційної поведінки, знайомлять майбутніх керівників з кращими практиками, які можуть застосовуватися в різних галузях.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Загальний менеджмент, Europa

Інші варіанти в цій галузі знання:
IUBH Fernstudium

Мета нашого магістра (MA) General Management - підготувати вас взяти на себе керівні посади на різних рівнях ділового підприємства та організації. ... [+]

Майстер загальний менеджмент

Мета нашого магістра (MA) General Management - підготувати вас взяти на себе керівні посади на різних рівнях ділового підприємства та організації. Всі студенти, які зараховуються, також отримають iPad *. Таким чином, ви завжди маєте свої скрипти, навчальні відеоролики та подкасти. * Дія в залежності від періоду, див. Www.iubh-fernstudium.de/iPad

Факти про дистанційне навчання Магістр (магістр) Загальне управління... [-]
Німеччина Поганий Гоннеф
Відкритий конкурс
німецький
Денне навчання
Заочне навчання
4 - 8 семестри
Онлайн
Детальніше англійською мовою