ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра, як правило, пропонує поглиблене дослідження в певній темі. Це опція ступінь випускником рівня, який може зайняти від одного до двох років, щоб закінчити.

Що таке інтернет-Майстер в області загального управління? Програма в області загального управління зосереджена на наданні допомоги студентам розвинути навички в області керівництва та управління. Курси зазвичай пропонують інформацію в усіх аспектах бізнесу, таких як маркетинг, людські ресурси та бухгалтерського обліку. Студенти повинні мати можливість розвивати своє лідерство, командна робота, створення мереж і навички вирішення проблем в запропонованих курсів. Основні управлінські та адміністративні навички також важливі теми, які, як правило, покриті. Програми можуть включати в себе стажування або науково-дослідний проект, який дозволить студенту зосередитися на обраній галузі дослідження.

Завершення магістра в програмі General Management може дозволити студентам просунутися в своїй кар'єрі на управління або на керівних посадах.Студенти можуть створювати критичні навички, які дозволяють їм бути більш успішним лідером у багатьох областях бізнесу.

Вартість програми може змінюватися в залежності від школи і будівництво програми. Найбільш точні оцінки витрат повинні бути отримані безпосередньо через обрану школу студента.

Програма Ступінь магістра генеральної керуючої може підготувати студентів до роботи в різних областях бізнесу і не обмежується тільки позиції управління. Програми можуть підготувати студента до роботи в самих різних областях і галузях промисловості. Деякі потенційні кар'єри включають бухгалтер, адміністратор, бізнес-консультант, реальний брокер нерухомості, генеральний менеджер готелю, менеджер банку і менеджер з продажу. Випускники можуть також розглянути питання про використання навички, отримані в програмі, щоб почати свій власний бізнес.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як працює управління бізнесом або хочете продовжити просування у вашій кар'єрі, то онлайн Майстер в області загального управління може бути для вас.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

2 Результати в Загальний менеджмент Filter

Майстер загальний менеджмент

IUBH Fernstudium
Masters
<
Денна
<
заочно
<
12&nbsp;-&nbsp;24 місяці
німецький
Онлайн

Курс для потенційних менеджерів: наше дистанційне навчання із загального менеджменту.

Детальніше

Двома ступінь в галузі загального менеджменту, магістр / MBA (США)

Die School of International Business and Entrepreneurship, SIBE
MA
MBA
<
Денна
<
24 місяці
англійська
Онлайн

Програма з двосторонньої підготовки в галузі загального менеджменту з Школи міжнародного бізнесу та підприємництва ( SIBE ) є ідеальним початком вашої кар'єри. Учасники програ ...

Детальніше