Filter
Masters
Італія Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістратура - це післядипломна програма, яка надає студентам глибоку і високоспеціалізовану освіту в обраній області. Отримання цього ступеня може поліпшити перспективи працевлаштування випускників, розширити знання і досвід в обраній галузі.

Executive Education має важливе значення для інноваційних та сучасних лідерів у нашому мінливому світі бізнесу. Потрібен творчий, далекоглядних керівництва на новий рівень.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Програми для топ-менеджерів, Італія

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Life Learning

Станьте менеджером бізнес-проекту. Life Learning у співпраці з доктором Еміліо Кортеселлі презентує революційного "магістра в галузі управління проектами", який навчить в ... [+]

Стати менеджером бізнес-проекту

Life Learning у співпраці з доктором Еміліо Кортеселлі презентує революційного "магістра в галузі управління проектами", який навчить вас, як стати керівником проекту для управління департаментами управління та організації бізнесу.

Чому вибирати цього майстра?

Майстер прагне навчати фахівців у галузі управління проектами компанії. В кінці цього майстра ви будете мати необхідну підготовку, щоб керувати проектними групами, скласти бізнес-плани, проектні цикли, керувати та планувати Корпоративну діяльність та здійснювати діяльність з аналізу та моніторингу процесу, відповідальності та інструментів контролю. управління в компаніях. Метою курсу є надання студентам технічних знань та вміння зрозуміти механізми функціонування цієї системи управління, корисні для керівництва та надання повноважень керівникам у напрямку основних цілей управління разом із початковою спроможністю застосовуватись це знання та розуміння для простих практичних досліджень. "Виконавчий майстер з управління проектами" дозволить вам набути навички, необхідні для включення в компанію, де, вивчаючи та розуміючи всі бізнес-процеси, ви можете стати однією з контрольних цифр для управління та підтримки діяльності для операційні менеджери у процесі їх прийняття рішень і операцій. Вперед ви можете придбати необхідні ноу-хау для підготовки планування та моніторингу діяльності з економічної та фінансової точки зору. Еволюція ринку праці все частіше призводить до того, що компанії беруть на себе всю команду, присвячену організації, як заощаджувати на комісіях зовнішніх консультантів, так і мати ресурси, підготовлені та присвячені розвитку бізнесу, маркетингові розробки / продаж та управління компанією.... [-]

Італія Мілан
Відкритий конкурс
італійський
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою