Onlineosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Професіонали і ті, зі ступенем бакалавра може прийняти рішення отримати ступінь он-лайн магістра. Ця програма післявузівської може дати студентам знання в галузі мистецтва, гуманітарних наук та інших областей дослідження. Ступінь магістра може бути завершена протягом двох років.

Що таке інтернет-Майстер в області Executive Programs? Це програма навчання розроблена, щоб дати студентам інструменти, необхідні для прискорення професійного та особистісного зростання. Деякі програми можуть зосередитися на аналізі клієнтів або економічних даних для створення успішних бізнес-стратегій. Інші можуть озброїти студентів ефективних стратегій, які можуть бути використані для навігації по складний ринок. Основні курси для магістра в виконавчих програм варіюються в залежності від школи, але можуть включати в себе етику і управління, економіка цифрових ринків платформи, інноваційне лідерство, корпоративне управління та виконавчої компенсації, а також масштабування організаційних змін.

Це дослідження є корисним, оскільки він може підготувати студентів, щоб успішно вирішувати проблеми, з якими стикаються керівники на основі день у день. градусів Багато майстрів призводять до просування права і підвищення заробітної плати. Завдяки навичкам ви отримуєте і інструменти ви навчитеся використовувати, ви можете бути в змозі легко пройти корпоративний світ.

Вартість ступеня он-лайн магістра може бути заснована на курси, які ви приймаєте, в школі ви відвідуєте і програм, необхідних для класів. З цієї причини, навчання може сильно варіюватися від однієї установи до іншої. Ви можете отримати оцінку вартості, звернувшись до університету, який ви хочете відвідати.

Одним з факторів, ви повинні розглянути перед застосуванням цього дослідження є тип кар'єри ви можете бути в змозі мати після завершення програми. Оскільки ступінь магістра цього зосереджується на виконавчих програм, багато студентів йдуть далі, щоб стати лідерами міжнародного бізнесу, зростання компаній і корпорацій.Ваша робота і іншу освіту може диктувати роботу, яку ви можете отримати. Ви можете бути в змозі використати цю ступінь в якості основи для докторської дисертації.

Застосовуючи до ступеня магістра легко. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

4 Результати в Програми для топ-менеджерів Filter

виконавчий майстер в області управління маркетингом, продажами і цифровий стратегії

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Онлайн Заочне навчання 1125 години Листопад 2019 Іспанія Барселона

Протягом всієї історії маркетингу вона перетворилася з продукту і клієнта уваги, аж до віку Інтернету і соціальних мереж з повною налаштуванням маркетингу.

Акредитований магістр з управління проектами в розмірі 99 євро замість € 499 [Останні 3 доступні місця]

Life Learning
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Італія Мілан

Станьте менеджером бізнес-проекту. Life Learning у співпраці з доктором Еміліо Кортеселлі презентує революційного "магістра в галузі управління проектами", який навчить вас, як стати керівником проекту для управління департаментами управління та організації бізнесу.

Виконавчий магістр міжнародного бізнесу (100% онлайн) - французький трек

ESCP Europe
Онлайн Заочне навчання 1 - 2 років Січень 2020 Іспанія Іспанія Інтернет

Виконавчий магістр міжнародного бізнесу (EMIB) - онлайнова програма, що складається з 14 курсів управління та керівництва проекту закінчення магістра. Ці курси забезпечать вас необхідними навичками в багатьох стратегічних напрямках компанії, яка працює на міжнародних ринках.

Виконавчий магістр з міжнародного бізнесу (100% онлайн) - англійський трек

ESCP Europe
Онлайн Заочне навчання 1 - 2 років Січень 2020 Іспанія Іспанія Інтернет

Виконавчий магістр міжнародного бізнесу (EMIB) - онлайнова програма, що включає 14 дисциплін з менеджменту та лідерства. Вони забезпечать вас навичками, необхідними для багатьох стратегічних напрямків компанії, що торгують на міжнародних ринках.