Filter
Masters
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістерська ступінь - це вторинна академічна грамота, яка зазвичай зосереджується на одній темі, за винятком більшості інших. Спеціалізований ступінь дозволяє студенту продемонструвати майстерність предмету в кінці курсів.

Що таке майстер корпоративного управління? Ступінь магістра корпоративного управління часто фокусується на управлінні ризиками, дотримання корпоративного законодавства та внутрішнього контролю. Курси, як правило, концентруються на корпоративних концепціях та питаннях, нагляді на фінансовому ринку та непослідовності та удосконаленні системи. Студенти, які хочуть працювати у великих корпораціях, також можуть ознайомитись із заходами з мирного вирішення конфліктів та посередництва, кооперативного управління та організації та корпоративної безпеки.

Випускники з магістрами з корпоративного управління часто мають виняткові навички для людей. Вони, як правило, перебувають у вільний час перед великими групами людей, добре спілкуються та мають чудові організаторські навички. Ці здібності можуть покращити особисті стосунки учня, якість роботи та можливості для кар'єрного росту.

Заняття в університетах різняться за вартістю залежно від обраної програми та тривалості заняття. Через цю варіацію пропонується, що майбутні студенти зв'яжуться зі своєю вибраною школою та запитують список програмних витрат.

Випускники магістра в галузі корпоративного управління часто вже займають керівні чи інші високі посади в компанії і прагнуть ступеня, щоб поліпшити їх розуміння ділового світу. Для тих, хто ще не є керівництвом, діловий світ переживає престижні можливості для кар'єри в різних бізнес-ситуаціях, таких як технології, фармацевтика та лікарні. Багато випускників також шукають кар'єри як міжнародних наглядачів бізнесу або корпоративних адміністраторів. Ті, хто бажає спеціалізуватися на управлінській підтримці, можуть знайти роботу як виконавчих асистентів керівників або членів правління вищого рівня.

Курси для отримання ступенів магістра в корпоративному управлінні можна знайти в університетах по всьому світу, що дає змогу трудомістким студентам навчатися на середньому курсі. Щоб почати процес, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Корпоративне управління

University of Johannesburg

Перша в своєму роді, повністю онлайн-програма магістра державного управління та управління з University of Johannesburg пропонує незрівнянну можливість досягти лідерства ... [+]

Огляд

Перша в своєму роді, повністю онлайн-програма магістра державного управління та управління з University of Johannesburg пропонує незрівнянну можливість досягти лідерства у вашій громаді та на робочих місцях.

Розвивати поглиблені знання для демонстрації спеціалізованого лідерства. Набути аналітичних та управлінських компетенцій на рівні магістра для виконання передових завдань у професійному секторі.... [-]

Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
DiploFoundation

Диплом магістра / аспіранта сучасної дипломатії зі спеціалізацією в галузі управління Інтернетом дає нинішнім та майбутнім політикам Інтернету міцну основу в дипломатични ... [+]

Заробіть акредитований ступінь магістра, не беручи на себе відпустку

Диплом магістра / аспіранта сучасної дипломатії зі спеціалізацією в галузі управління Інтернетом дає нинішнім та майбутнім політикам Інтернету міцну основу в дипломатичних навичках та методах.

Програма, запропонована у співпраці з Департаментом міжнародних відносин Мальтинського університету, включає 10-денний семінар на Мальті з подальшим 16 - 20-місячним онлайн-навчанням. Учасники програми відвідують декілька необхідних курсів у галузі управління Інтернетом ( Вступ до управління Інтернетом , Електронна дипломатія та хоча б один із Кібербезпеки та Інфраструктури та Критичні Інтернет-ресурси ) та вибирають свої решта курси із широкого списку тем дипломатії.... [-]

Мальта Мсіда
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
16 - 20 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою