Filter
Masters
Europa Форма навчання: Всі

Програми магістратури є вузькоспеціалізованими, навчання займає близько двох років, воно включає лекційні заняття, дослідницьку роботу і, можливо, підготовку дисертації. Дані розширені програми дозволяють студентам зосередитися на поглибленому вивченні однієї обраної області.

Випускники програми корпоративного управління може бути в змозі почати кар'єру в якості виконавчої та директорів невиконавчий компанії, фінансових директорів, головних виконавчих директорів, керівників фондами, ризик-менеджерів, ради директорів секретарів, аудиторів, інвестиційних банкірів, кредитних рейтингових агентів і адвокатів.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Корпоративне управління, Europa

Ступеня
Місце знаходження
Europa
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
DiploFoundation

Диплом магістра / аспіранта сучасної дипломатії зі спеціалізацією в галузі управління Інтернетом дає нинішнім та майбутнім політикам Інтернету міцну основу в дипломатични ... [+]

Заробіть акредитований ступінь магістра, не беручи на себе відпустку

Диплом магістра / аспіранта сучасної дипломатії зі спеціалізацією в галузі управління Інтернетом дає нинішнім та майбутнім політикам Інтернету міцну основу в дипломатичних навичках та методах.

Програма, запропонована у співпраці з Департаментом міжнародних відносин Мальтинського університету, включає 10-денний семінар на Мальті з подальшим 16 - 20-місячним онлайн-навчанням. Учасники програми відвідують декілька необхідних курсів у галузі управління Інтернетом ( Вступ до управління Інтернетом , Електронна дипломатія та хоча б один із Кібербезпеки та Інфраструктури та Критичні Інтернет-ресурси ) та вибирають свої решта курси із широкого списку тем дипломатії.... [-]

Мальта Мсіда
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
16 - 20 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою