Onlineosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістерська ступінь - це вторинна академічна грамота, яка зазвичай зосереджується на одній темі, за винятком більшості інших. Спеціалізований ступінь дозволяє студенту продемонструвати майстерність предмету в кінці курсів.

Що таке майстер корпоративного управління? Ступінь магістра корпоративного управління часто фокусується на управлінні ризиками, дотримання корпоративного законодавства та внутрішнього контролю. Курси, як правило, концентруються на корпоративних концепціях та питаннях, нагляді на фінансовому ринку та непослідовності та удосконаленні системи. Студенти, які хочуть працювати у великих корпораціях, також можуть ознайомитись із заходами з мирного вирішення конфліктів та посередництва, кооперативного управління та організації та корпоративної безпеки.

Випускники з магістрами з корпоративного управління часто мають виняткові навички для людей. Вони, як правило, перебувають у вільний час перед великими групами людей, добре спілкуються та мають чудові організаторські навички. Ці здібності можуть покращити особисті стосунки учня, якість роботи та можливості для кар'єрного росту.

Заняття в університетах різняться за вартістю залежно від обраної програми та тривалості заняття. Через цю варіацію пропонується, що майбутні студенти зв'яжуться зі своєю вибраною школою та запитують список програмних витрат.

Випускники магістра в галузі корпоративного управління часто вже займають керівні чи інші високі посади в компанії і прагнуть ступеня, щоб поліпшити їх розуміння ділового світу. Для тих, хто ще не є керівництвом, діловий світ переживає престижні можливості для кар'єри в різних бізнес-ситуаціях, таких як технології, фармацевтика та лікарні. Багато випускників також шукають кар'єри як міжнародних наглядачів бізнесу або корпоративних адміністраторів. Ті, хто бажає спеціалізуватися на управлінській підтримці, можуть знайти роботу як виконавчих асистентів керівників або членів правління вищого рівня.

Курси для отримання ступенів магістра в корпоративному управлінні можна знайти в університетах по всьому світу, що дає змогу трудомістким студентам навчатися на середньому курсі. Щоб почати процес, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Корпоративне управління Filter

Магістр державного управління та управління

University of Johannesburg
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург + 1 більше

Перша в своєму роді, повністю онлайн-програма магістра державного управління та управління з University of Johannesburg пропонує незрівнянну можливість досягти лідерства у вашій громаді та на робочих місцях.

Диплом магістра / аспіранта сучасної дипломатії зі спеціалізацією управління Інтернет

DiploFoundation
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 16 - 20 місяці Лютий 2020 Мальта Мсіда + 1 більше

Диплом магістра / аспіранта сучасної дипломатії зі спеціалізацією в галузі управління Інтернетом дає нинішнім та майбутнім політикам Інтернету міцну основу в дипломатичних навичках та методах.