Filter
Masters
Коста-Ріка Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Коста-Ріка пропонує програми бакалавра.

Магістерська програма може пропонуватися в самих різних областях, дозволяючи студентам практично будь-якої сфери підвищити свої знання і кваліфікації. Отримання ступеня зазвичай займає від одного до трьох років, хоча вимоги можуть відрізнятися.

Коста-Ріка пропонує спонсорські і в той же час студенти чистих вище навчальних програм навчання. У країні 20 державних і 44 приватних вузів з провідними три громадські університети Університету Коста-Ріки, Національного університету Коста-Ріки і технологічного інституту.

Університети для бакалаврів у Коста-Ріка. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Коста-Ріка тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Коста-Ріка
Форма навчання
University for International Cooperation

Майстер в галузі управління проектами (MPM) на глобальному школи управління проектами (GSPM) є випускником програми з міжнародною акредитацією, спрямованих на розвиток і ... [+]

Стати успішним професіоналом в області управління проектами з дуже престижної міжнародної ступеня!

Управління проектів зі знаннями та інструментами з програми ступеня випускника світового класу

Майстер в галузі управління проектами (MPM) на глобальному школи управління проектами (GSPM) є випускником програми з міжнародною акредитацією, спрямованих на розвиток і зміцнення навичок управління проектами за підтримки інтернет-навчання-освітнє середовище.... [-]

Коста-Ріка San José
інформація
англійська,іспанська
Денне навчання
20 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою