Onlineosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістерська програма може пропонуватися в самих різних областях, дозволяючи студентам практично будь-якої сфери підвищити свої знання і кваліфікації. Отримання ступеня зазвичай займає від одного до трьох років, хоча вимоги можуть відрізнятися.

Область модного менеджменту включає в себе роздрібну та маркетингову сторону індустрії моди, з додатковим акцентом на маркетинг новонароджених за участю соціальних мереж та блогів. Курси з цього предмету навчають учнів модного бізнесу.

Бразилія в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх видатними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Там не так вже й багато мовний бар'єр, так як більшість курси пропонуються в португальській мові.Бразилія має 50 державних і 80 приватних університетів

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

2 Результати в Менеджмент моди, Бразилія Filter

Майстер в галузі управління модою - Інтернет

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Кампус Денне навчання 350 години Листопад 2019 Бразилія Ріо-де-Жанейро

Курс «Мода управління онлайн» спрямований на те, щоб дати студенту широкий погляд на найважливіші напрямки діяльності, пов'язані з управлінням модною компанією.

Курс дизайнерського мислення

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Кампус Денне навчання 36 години інформація Бразилія Ріо-де-Жанейро

Все частіше ринок вимагає нових способів мислення для задоволення складних потреб ділового світу. Для цього, по-різному дивлячись на побудову продуктів та послуг із ціннісними пропозиціями та чіткими відмінностями, має усе значення. Дизайн, як мультидисциплінарний підхід, пронизує багато питань і глибоко діє на ментальні моделі людей у пошуку рішень для продуктів чи послуг, що сприяють більш емпатичному користувальницькому досвіду. КУРС ДУМОВНОГО ДИЗАЙНУ IED Курс дизайнерського мислення в Ріо-де-Жанейро - це для вас, хто хоче використовувати цей підхід у своїй справі, професійній діяльності або навіть завданнях та проектах, і маєте можливість помножити ці знання на практиці, що має великий вплив на ваш професійний день та день вашої команди.