Filter
Masters
Південній Америці Форма навчання: Всі

Магістратура - це післядипломна програма, яка надає студентам глибоку і високоспеціалізовану освіту в обраній області. Отримання цього ступеня може поліпшити перспективи працевлаштування випускників, розширити знання і досвід в обраній галузі.

Світ управління моделями швидко розвивається і живий, тому це ідеальне поле для тих, хто користується постійними змінами. Вивчення виробничих, маркетингових та модних циклів може допомогти учасникам програми перемогти криву в індустрії моди.

Південна Америка є четвертим за величиною континенту. Він розділений на 12 політично незалежних країн. Південна Америка є домом для величних гір Анд і таємничої річки Амазонки. World найбільшого тропічного лісу, з мільйонами видів екзотичних тварин, також знаходиться в Південній Америці.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Менеджмент моди, Південній Америці

Ступеня
Місце знаходження
Південній Америці
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Курс «Мода управління онлайн» спрямований на те, щоб дати студенту широкий погляд на найважливіші напрямки діяльності, пов'язані з управлінням модною компанією. ... [+]

Чому?

Курс «Мода управління онлайн» спрямований на те, щоб дати студенту широкий погляд на найважливіші напрямки діяльності, пов'язані з управлінням модною компанією.

До кого?

Професіонали закінчили модні, дизайнерські або маркетингові програми, жителі міста Ріо-де-Жанейро, які шукають спеціалізацію або управління оновленнями в галузі моди.

Як це?

Курс розділений на 03 модулів. Модуль 01 виконується дистанційно, з теоретичним змістом. Модуль 02 є презентаційним та інтенсивним з 96 годин занять у штаб-квартирі IED Rio, модуль 03 знову в мережі, з додатковим змістом та розробкою остаточного проекту.... [-]

Бразилія Ріо-де-Жанейро
Листопад 2019
португальська
Денне навчання
350 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Все частіше ринок вимагає нових способів мислення для задоволення складних потреб ділового світу. Для цього, по-різному дивлячись на побудову продуктів та послуг із цінні ... [+]

ЗМІСТ

Презентація основ DT

Зміна розуму

Бізнес-моделі, які використовують це нове бачення

Завдання дизайну: як вирішити справжню проблему

Як зрозуміти помилку в творчому процесі

Пошук шаблонів

Візуальне мислення: як покращити розповідь зображеннями?

Ідея: далеко поза мозковий штурм!

Прототипування: матеріалізація ідей

Методи презентації: розширення вашої розповідної сили до нових ідей... [-]

Бразилія Ріо-де-Жанейро
інформація
португальська,Portuguese (Brazil)
Денне навчання
36 години
Кампус
Детальніше англійською мовою