Filter
Masters
Мехіко Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програми магістратури є вузькоспеціалізованими, навчання займає близько двох років, воно включає лекційні заняття, дослідницьку роботу і, можливо, підготовку дисертації. Дані розширені програми дозволяють студентам зосередитися на поглибленому вивченні однієї обраної області.

Проектний менеджмент - це набір професійних навичок, необхідних для встановлення бізнес цілей і завершення проектів. Зазвичай, це часто зустрічається в великих корпораціях і технологічних компаніях, проте загальні принципи проектного управління можуть бути застосовані в будь-якому бізнесі, якому необхідний проектний менеджмент.

Мексика, офіційно Мексиканських Сполучених Штатів, є федеральна конституційна республіка в Північній Америці. Робочий може знадобитися робоча віза, яку важко отримати, якщо ви просто хочете позаштатної протягом короткого часу. Велика частина фінансованих державою університетів по містах мера (столиця штату) мають короткострокові курси з історії, гастрономії та культурної тематики, більшість з них майже безкоштовно.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Управління проектами, Мехіко

Ступеня
Місце знаходження
Мехіко
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
UNIR - Mexico

Майстер інтегрованих систем управління UNIR Mexico готує вас до виконання вашої професійної діяльності та володіє знаннями для практики як внутрішнього аудитора в будь-як ... [+]

Подвійне мексиканське та європейське титул

Майстер інтегрованих систем управління UNIR Mexico готує вас до виконання вашої професійної діяльності та володіє знаннями для практики як внутрішнього аудитора в будь-якому з наступних областей:

Навколишнє середовищеУправління якістюКорпоративна соціальна відповідальність (КСВ)Охорона праці та безпека (запобігання професійним ризикам - ПРЛ)... [-]
Мехіко
інформація
іспанська
Денне навчання
18 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Structuralia

Майстер призначений для людей, які можуть поєднувати свою професійну роботу з моніторингом програми і які з професійних причин потребують розширення своїх знань щодо інте ... [+]

Створіть себе зі Structuralia , провідною навчальною школою в іспаномовному світі в галузях будівництва, інфраструктури, енергетики та машинобудування.Навіщо брати ступінь магістра з управління проектами?

Скористайтеся перевагами кращої підготовки в галузі комплексного управління проектами та підготуйтеся до сертифікації PMP

програма

* Важливо мати Internet Explorer для проведення навчання.... [-]

Мехіко Буенавіста
інформація
іспанська
Денне навчання
600 години
Онлайн
Детальніше англійською мовою