ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Оскільки люди прагнуть рости і навчатися у своїй кар'єрі, багато хто з них вважають себе магістром у своїй галузі, продовжуючи свою освіту в коледжі. Ступінь магістра заробляється тими, хто вже має ступінь бакалавра в конкретному навчанні та приймає додаткові курси для підвищення своїх знань.

Що таке майстер в області молекулярних наук? Оскільки молекулярна наука служить основою для багатьох наукових напрямків, основна увага до програм випускників може включати в себе неврологію, екологію, біомолекулярну інженерію, хімічну технологію, фармакологію та медицину. Спеціалізовані курси можуть бути доступні в основних категоріях хімії, фізики, технології та біології. Більшість програм також включають курси з етики, інновацій та екологічної стійкості.

Заробляючи ступінь магістра, ви можете отримати переваги в багатьох областях. Завдяки вашій курсовій роботі ви зможете практикувати свої навички та спілкування, які можуть допомогти у будь-якій сфері вашого життя. Ви також можете практикувати і вивчати методи дослідження, які можна застосувати на робочому місці для підвищення ефективності та результатів.

Вартість заробітку на цей ступінь може бути різною, оскільки існує низка факторів. Визначення різняться залежно від обраної вами школи чи університету, а також вартості книг та матеріалів. Також застосовуються численні гранти, стипендії та варіанти фінансової допомоги, доступні для вашої ситуації.

Ті з магістром в області молекулярних наук можуть мати кваліфікацію та знання, щоб розглянути шляхи кар'єри в галузі медичної техніки, судово-медичної науки, фармацевтики, сільського господарства та навіть косметичної промисловості. Кар'єра може охоплювати такі ролі, як аптека, біохімік, лаборант-аналітик / консультант або фахівець із досліджень і розробок. Цей ступінь також може забезпечити потенціал для просування на такі посади, як старший науковий співробітник, менеджер та керівник проекту для інноваційних досліджень.

Вибір місця для цього типу курсів відрізняється від Інтернету в комфорті вашого власного будинку до університетів у всьому світі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

3 Результати в Молекулярна біологія Filter

Магістр біоінформатики

Edith Cowan University
Магістратура
Masters
<
Денна
<
заочно
<
4 семестри
англійська
Кампус
Онлайн

Цей курс надає студентам навички та досвід з біоінформатики, зосереджуючись на науці оміки, комп’ютерному програмуванні, прикладній математиці та статистиці. ...

Детальніше

Магістр молекулярної науки та програмної інженерії (MSSE)

University of California, Berkeley
Магістратура
Masters
Сер 2021
<
заочно
<
2 років
05 Січ 2021
англійська
Онлайн

Магістр молекулярної науки та програмної інженерії (MSSE) - це дворічний, неповний робочий день в Інтернеті, який пропонується Хімічним коледжем у співпраці з Інженерним колед ...

Детальніше

MS в молекулярній біології

Lehigh University
MSc
<
Денна
<
2 семестри
англійська
Онлайн

Мета цієї програми полягає в тому, щоб студенти розробили передове і сучасне розуміння клітинної та молекулярної біології та біохімії. Основна навчальна програма побудована на ...

Детальніше