$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра, які доступні в багатьох різних областях дослідження, можуть допомогти студентам підготуватися до суворості та проблем їх майбутнього робочого місця. За допомогою знань і досвіду, накопиченого в отр… Детальніше

Ступінь магістра, які доступні в багатьох різних областях дослідження, можуть допомогти студентам підготуватися до суворості та проблем їх майбутнього робочого місця. За допомогою знань і досвіду, накопиченого в отриманні цього вчений ступінь, багато студентів йдуть на для досягнення своїх особистих і професійних цілей і зробити різницю в обраній ними галузі.

Що таке інтернет-Магістр міжнародного управління? Ця освітня програма надає студентам зі спеціальними знаннями в галузі міжнародного управління, з акцентом на економічній, соціальній і політичній політики, які існують у всьому світі. Цей ступінь може бути завершено в строк близько двох років після того, як отримав ступінь бакалавра, а тому що він доступний в Інтернеті, студенти зазвичай дають набагато більше гнучкості в тому, як і коли вони відвідують заняття і завершити свою курсову роботу.

Особи, які закінчили з Магістр міжнародного управління відточити свої навички критичного мислення і міркування, комунікації та організації, як вони вивчають для їх ступеня. Ці навички стануть у пригоді для кар'єри в багатьох різних областях, що робить випускників дуже бажано потенційних роботодавців.

Вартість заробляючи магістра в галузі міжнародного управління розрізняється залежно від школи і тривалості програми. Студенти повинні досліджувати свою програму ретельно для того, щоб повністю зрозуміти витрати, пов'язані з отриманням ступеня їх.

Отримавши ступінь магістра в галузі міжнародного управління допомагає підготувати студентів до кар'єри в різних галузях промисловості, таких як освіта, уряду, бізнесу, державної служби та роботи некомерційної організації.Завдяки своїм унікальним міжнародним досвідом і перспективи, випускники цього ступеня користуються особливим попитом на робочі місця, які можуть мати їх по всьому світу, працюючи в якості дипломатів, послів іноземних держав, політичних радників і аналітиків, менеджерів операцій, менеджерів по плануванню, а також міжнародних наукових співробітників для компанії, школи та муніципалітети.

Отримання ступеня онлайн може допомогти студентам отримати ступінь, яку вони хочуть за межами традиційної класній кімнаті. Для того, щоб почати заробляти ваш магістра в галузі міжнародного управління, пошуку нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Presidio Graduate School
Сан Франциско, США

Наш ступінь державного управління є унікальним, оскільки ми інтегруємо принципи стійких та справедливих рішень у всі курсові роботи та надаємо студентам можливість цілісно мис ... +

Наш ступінь державного управління є унікальним, оскільки ми інтегруємо принципи стійких та справедливих рішень у всі курсові роботи та надаємо студентам можливість цілісно мислити та діяти. Незалежно від того, обговорюємо ми, наприклад, зміну клімату, расову справедливість, охорону здоров’я чи містобудування, ви дізнаєтесь, як застосувати потужну лінзу системного мислення, щоб зрозуміти, як створити справжній, тривалий вплив. Ви з’явитесь із впевненістю та компетенцією, щоб перетворити політику, реалізацію програми та державну службу, що створює справедливі соціальні зміни. -
Masters
заочно
2 років
англійська
Онлайн