Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістерська програма - це інтенсивний курс навчання для студентів, які бажають розширити свою формальну освіту в певному предметі. Ці ступені часто допомагають учням конкурувати за вищу оплачувану роботу у своїй гал… Детальніше

Магістерська програма - це інтенсивний курс навчання для студентів, які бажають розширити свою формальну освіту в певному предметі. Ці ступені часто допомагають учням конкурувати за вищу оплачувану роботу у своїй галузі.

Що таке майстер з міжнародного менеджменту гостинності? Цей ступінь ідеально підходить для студентів з ступенем бакалавра в суміжних областях, які хочуть продовжувати свою кар'єру в менеджменті гостинності. Цей рівень освіти є більш суворим для студентів, прагнучи до покращення можливостей управління. У цих програмах студенти працюють над вивченням управлінських практик та ділових операцій на вищому рівні. Основна увага приділяється фінансовим та маркетинговим компетенціям, які виходять за межі вступних досліджень ступеня бакалавра в галузі управління гостинністю.

Студенти з міжнародного менеджменту гостинності навчають багато навичок, які можуть допомогти їм у професійному та особистому житті. Будучи ефективним комунікатором, виграє такий ступінь, що практично після кожного роботодавця. Студенти також можуть набувати вищих організаторських навичок та підтримувати високий рівень ефективності під тиском.

Вартість випускника ступеня повністю залежить від того, який коледж чи університет пропонують програму. Повна вартість заробітку зазвичай залежить від кількості курсів, які вимагає програма.

Кар'єрні можливості для студентів міжнародного менеджменту гостинності є численними, і потенціал для високооплачуваних робочих місць управління може збільшитися після отримання ступеня магістра. Управління готельного господарства охоплює різні галузі, такі як державний сектор освіти та охорони здоров'я. Міжнародні компанії, такі як готельні мережі та ресторани, часто потребують високоосвічених менеджерів, щоб полегшити широкомасштабні заходи та операції. Інші можливі позиції включають роботу в громадському харчуванні, фаст-фуд, роздрібну торгівлю, тур, обслуговування клієнтів або менеджерів подій.

Чи існують численні освітні можливості, доступні на міжнародному рівні для студентів, чи вони сподіваються навчатися вдома або за кордоном. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
edX
Cambridge, США

Заробляйте цінну грамоту в галузі управління міжнародним гостинністю та туризмом з однієї з провідних світових програм для просування своєї кар'єри. ... +

Заробляйте цінну грамоту в галузі управління міжнародним гостинністю та туризмом з однієї з провідних світових програм для просування своєї кар'єри. -
Masters
Денне навчання
Заочне навчання
24 тижні
англійська
Онлайн
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here