Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра он-лайн є програма навчання, яка може здійснюватися після отримання ступеня бакалавра, але до докторського ступеня. Більшість онлайн-курси дозволяють студентам брати участь в будь-якій точці світу, а… Детальніше

Ступінь магістра он-лайн є програма навчання, яка може здійснюватися після отримання ступеня бакалавра, але до докторського ступеня. Більшість онлайн-курси дозволяють студентам брати участь в будь-якій точці світу, але деякі з них можуть вимагати ступінь участі на кампусі.

Що таке інтернет-Майстер в галузі міжнародного менеджменту? Це глобальна бізнес-програма, призначена для занурення студентів в культурах і мовах країн по всій земній кулі. Студенти можуть бути в змозі зосередитися на конкретній географічній області, таких як Азіатсько-Тихоокеанського регіону і Східної Європи. Інші курси можуть дивитися на міжнародний менеджмент в загальних рисах. Класи, які ви повинні прийняти, може залежати від вашої спеціалізації і в школі ви відвідуєте, але приклади включають глобальні методи управління, глобальної стратегії, відповідальне глобальне лідерство, глобальне управління фінансами та міжнародної торгівлі.

Студенти можуть посилити свої лідерські та спільної роботи навичок в той час як поступив в програмі, яка може зробити його легше знайти роботу, отримати рекламні акції і отримати вищу зарплату. Насправді, маючи ступінь магістра може віднести до отримання надбавки або зробити більше, ніж хто-то зі ступенем бакалавра.

Вартість ступеня он-лайн майстри, як правило, засновані на кількості курсів, які ви приймаєте за семестр. З цієї причини, навчання може варіюватися від школи до школи і кожен семестр. Робота з університетом ви хочете відвідати, щоб отримати більш точну оцінку того, що ви повинні платити.

Після закінчення онлайн магістра в програмі міжнародного менеджменту, ви можете бути готові до середини до позиції управління на високому рівні в рамках міжнародних корпорацій.Деякі вчені пішли далі, щоб стати перекладачі, міжнародні фінансові менеджери, корпоративні аналітики управління, директора міжнародного маркетингу, економістів, працівників кадрових ресурсів і фахівців зі зв'язків з громадськістю. Ви можете також використовувати цю ступінь в якості основи для програми PhD чи іншої докторського ступеня.

Є деякі дослідження, щоб знайти програму, яка відповідає вашим потребам. Після того, як ви будете готові застосувати, процес простий. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
Paris, France + 4 Більше

Магістр міжнародної програми управління МІМ був розроблений для підготовки студентів, які вже пройшли курс навчання в галузі, не пов'язаній з бізнесом. ... Детальніше

Магістр міжнародної програми управління МІМ був розроблений для підготовки студентів, які вже пройшли курс навчання в галузі, не пов'язаній з бізнесом. Згорнути
Masters
01 September 2020
Денне навчання
10 місяці
англійська
Онлайн навчання