Filter
Masters
Північна Америка Форма навчання: Всі

Після закінчення бакалаврату багато студентів вступають на магістратуру. Цей ступінь може поліпшити професійні перспективи і надати знання, необхідні для успішної кар'єри.

Курс міжнародного управління може бути корисним для людей, які вже мають освіту в області бізнесу або управління або для тих, хто активно працює в сфері бізнесу. В рамках цього курсу детально вивчаються глобальні аспекти управління і готують студентів успішно застосовувати отримані знання.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Міжнародний менеджмент, Північна Америка

Ступеня
Місце знаходження
Північна Америка
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Магістр міжнародної програми управління МІМ був розроблений для підготовки студентів, які вже пройшли курс навчання в галузі, не пов'язаній з бізнесом. ... [+]

Магістр міжнародного менеджменту (MIM)

Магістр міжнародної програми управління МІМ був розроблений для підготовки студентів, які вже пройшли курс навчання в галузі, не пов'язаній з бізнесом. Програма MIM з 36 кредитами може бути завершена протягом одного навчального року (що складається з двох семестрів). Курсова робота охоплює різноманітні теми в галузі ділового адміністрування та економіки, які кваліфікують студентів для майбутнього у сфері ділового адміністрування та зв'язків з громадськістю.... [-]

США Тампа Франція Париж
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
10 - 12 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою