ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра може бути отримана після того, як фізична особа закінчила ступінь бакалавра у своїй галузі вибору. Заробіток магістра є відмінним способом поглиблення знань галузі та потенційного враження майбутніх роботодавців.

Що таке майстер у міському дизайні? Це поле зосереджується на розробці фізичних особливостей міст та міст. Хоча це пов'язано з архітектурою, він відрізняється тим, що він працює у більшій мірі, зосереджуючись на дизайні міста в цілому, а не на кожній окремій будівлі. Програми містобудування варіюються від університету до університету, але в цілому студенти можуть розраховувати на курси з різних предметів, включаючи ландшафтну архітектуру, інженерне та міське планування. Крім того, курси, що підкреслюють економіку та соціальну теорію, як правило, є частиною програми.

Майстер в галузі міського дизайну несе в собі безліч переваг. Цей ступінь є потенційно привабливим для роботодавців, тому що випускники мають досвід проектування, який можна застосувати до широкого кола професійних кар'єрів. Крім того, студенти можуть очікувати успіху в особистих та професійних цілях завдяки вдосконаленню управління часом та навичок вирішення проблем.

Вартість отримання ступеня магістра залежить від випадків. Загалом, програми тривають від одного до двох років до закінчення, і тривалість програми може вплинути на пов'язані з цим платежі.

Програми для отримання магістра в галузі міського дизайну охоплюють широкий спектр тем, тому можливості для кар'єри зазвичай різноманітні та достатні. Багато випускників містобудівних програм стають дизайнерами, створюють міські ландшафти та перевіряють плани щодо забезпечення оптимальної ефективності. Іншою можливістю кар'єри є консультант з питань сталого розвитку. Ця робота передбачає проведення досліджень та аналізу даних для вимірювання вуглецевого сліду міста та подання цих даних клієнтам. Випускники також можуть займатися кар'єрою як містобудівники, міські ландшафти або архітектурні асистенти.

Майстер по дизайну міст можна отримати на місцевому рівні, в Інтернеті або на міжнародному рівні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Міський дизайн Filter

Магістр дизайну міських просторів, архітектури та мобільності

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona
Masters
<
Денне навчання
<
12 місяці
іспанська
Онлайн

Програма, спрямована на розвиток навичок лідерства та дизайну міських просторів. Програма робить особливий акцент на стійкість та побудову трансдисциплінарного бачення. ...

Детальніше

Ступінь магістра в міській регенерації, реабілітації та дизайну (онлайн)

MADIN USAL
Masters
<
Заочне навчання
<
9 місяці
іспанська
Онлайн

Майстер спрямований на сприяння практичного застосування викладаються. З цієї причини в даний час працює на два різних міських умовах. Міранда дель Castañar (Саламанка) у спів ...

Детальніше

MSc в лісництві та лісовому господарстві на лінії

Myerscough College
MSc
Сер 2020
<
3 років
англійська
Онлайн

Курс доставляється в університетському центрі Myerscough та нагороджений Університетом Центрального Ланкаширу. Цей онлайн-магістрант з лісового господарства та міського лісого ...

Детальніше