ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студенти, які зацікавлені у продовженні навчання після отримання ступеня бакалавра, можуть вирішити здійснити ступінь магістра. Завершення магістра дає студентам можливість отримати додаткові глибинні знання з обраної ними галузі навчання. Зазвичай студенти отримують два роки, щоб виконати вимоги цього ступеня.

Що таке майстер у сфері міського розвитку? Вивчення міського розвитку дає студентам можливість отримати широкі знання щодо ефективних способів розвитку як міських, так і сільських населених пунктів. Студенти можуть переглядати тематичні дослідження, щоб дізнатися, як впливають численні фактори розвитку, такі як розмір населення, географія, погодні умови, культура та економічна активність. Курси також можуть зосередити увагу на вимогах до інфраструктури, міських викликах та стратегіях надання життєздатних ресурсів віддаленим сільським громадам у всьому світі. Сталий розвиток та збереження навколишнього середовища можуть бути додатковими темами курсу.

Оскільки студенти працюють над досягненням ступеня магістра, вони, ймовірно, зміцнюватимуть свої проблеми вирішення проблем, аналітичні та критичні можливості. Підвищення цих навичок може допомогти випускникам протягом всієї своєї кар'єри.

Вартість часто є важливим фактором при розгляді грантових програм. Точна оплата за навчання та оплата студентом залежить від школи до школи. Щоб визначити вартість відвідування певної школи, майбутні студенти повинні звернутися до приймальної комісії.

Отримання магістра в галузі міського розвитку дозволяє випускникам проводити різноманітні кар'єрні шляхи. Випускники, наприклад, могли б шукати роботу в місцевому самоврядуванні як керівник міста, координатор програми або керівник проекту. Деякі люди можуть також прагнути працювати в державних або приватних організаціях, які займаються питаннями планування та розвитку громади. Іншими особами можуть бути як дослідники, так і інструктори, або шукати роботу в некомерційному секторі. Випускники можуть знайти додаткові можливості, як консультанти з питань стабільності або менеджери навколишнього середовища.

Незалежно від того, чи зацікавлені в завершенні курсів в Інтернеті чи на кампусі, майбутні студенти зможуть знайти навчальні заклади у всьому світі, що пропонують програми магістра в галузі міського розвитку. Щоб знайти найкраще, що відповідає вашим цілям, знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

4 Результати в Містобудування Filter

Майстер транспорту та міських систем (MTUS)

North Dakota State University
Masters
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Онлайн

Департамент транспорту, логістики та фінансів пропонує ступінь магістра та сертифікат випускника в галузі транспорту та міських систем. Ступінь присуджується через Коледж бізн ...

Детальніше

Магістр наук у галузі розвитку громад (MSCD)

Kansas State University Global Campus
MSc
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Онлайн

Магістр наук у галузі розвитку спільноти (MSCD) надає навички, інформацію та мережі, необхідні для сприяння сталим і процвітаючим змінам у громаді. Вона надає практикам інстру ...

Детальніше

Ступінь магістра в міській регенерації, реабілітації та дизайну (онлайн)

MADIN USAL
Masters
<
Заочне навчання
<
9 місяці
іспанська
Онлайн

Майстер спрямований на сприяння практичного застосування викладаються. З цієї причини в даний час працює на два різних міських умовах. Міранда дель Castañar (Саламанка) у спів ...

Детальніше

Міжнародний майстер Smart City Manager

Zigurat Global Institute of Technology
Masters
<
Заочне навчання
іспанська
Онлайн

Майстер розроблений в рамках концепції Smart City, щоб забезпечити учаснику мультидисциплінарний підхід з урахуванням нових технологічних інструментів у різних міських контекс ...

Детальніше