ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістерська ступінь - це сучасна освітня програма, яка надає учням можливість зосередитися на конкретній галузі навчання. Багато випускних програм вимагають ступеня бакалавра в аналогічному полі до вступу.

Що таке майстер в операційному менеджменті? Це унікальне поле навчання центрів по розробці, виробництву та розподілу товарів і послуг. Цей тип програми ступеня зосереджений на управлінських проблемах та методи, щоб надати студентам навички та методи, необхідні для задоволення потреб клієнта з ефективністю та легкістю. Курси можуть охоплювати такі теми, як ланцюжки поставок, маркетинг, доставка продукції, сировина, виробничі системи та людські ресурси.

Вивчаючи операційне управління, багато студентів отримують сильні особисті навички на додаток до технічних та професійних знань. Ці студенти, як правило, демонструють вражаючі навички вирішення проблем та переговорів. У поєднанні з додатковою організаційною тактикою аспіранти в цій галузі можуть вразити численних роботодавців та знайомих.

Багато випускних програм потребують лише двох років навчання, тому ці програми часто коштують дешевше, ніж чотирирічний диплом бакалавра. Проте існують численні фактори, які можуть вплинути на вартість програми. З цієї причини студенти повинні ретельно вивчати повну вартість заробітку магістра.

Кар'єра в управлінні операціями охоплює різні галузі та може перейти до міжнародних корпорацій та бізнесу. Є різні спеціалізовані посади, з якими студенти можуть проходити навчання з вищою освітою в цій галузі, але студент може розглянути можливість використання широких управлінських знань для проведення відповідної кар'єри нагляду. Потенційні посади включають керівника з питань безпеки, дослідника операцій, менеджера по закупівель, менеджера з комерційних питань, менеджера з персоналу, аналітика чи керівника матеріалів.

Є сотні освітніх установ у всьому світі, які пропонують випускні ступені. Ви можете розглянути можливість використання як можливості для навчання за кордоном, або ви можете шукати онлайн-програму для вивчення віддалено. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Оперативний менеджмент Filter

післядипломна одиничний модуль

Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education
Masters
<
заочно
англійська
Онлайн

В якості студента післядипломної одиночного модуля (PGSM) ви будете здійснювати ступінь магістра (рівень 9 за національною рамкою кваліфікації) модулями для особистого досягне ...

Детальніше

майстер européen управління opérationnel дю développement довговічні

INEAD
Masters
<
2 років
французький
Онлайн

Le Master Européen Est призначати Ceux Qui projettent де travailler ан управління дю développement довговічні, ан селезінка ауес Toutes ле fonctions де l'Entreprise, йапз Les ...

Детальніше