Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Онлайн майстер являє собою динамічний освітні можливості для будь-якого студента, який зацікавлений в проведенні післядипломної освіти через веб-дослідження. Багато що, як його на кампусі колегою, он-лайн майстер гот… Детальніше

Онлайн майстер являє собою динамічний освітні можливості для будь-якого студента, який зацікавлений в проведенні післядипломної освіти через веб-дослідження. Багато що, як його на кампусі колегою, он-лайн майстер готує студентів продовжити подальше вивчення на рівні докторантури або ввести ринок праці свого поля.

Що таке інтернет-Майстер в області організаційного лідерства? Ця програма пропонується університетами на міжнародному рівні і, як правило, тягне за собою міждисциплінарний підхід до цього питання. Основні курси, які можуть бути частиною навчальної програми включають в себе принципи управління, лідерства поводжень, організаційної психології та управління операціями. Крім того, деякі програми можуть дозволити студентам можливість вибрати фокус або неповнолітнього в таких дисциплінах, як бізнес, некомерційний або професійного розвитку.

Студенти, які прагнуть підробити кар'єру в будь-який з вищезазначених областях виграють від цієї програми, і багато хто з принципів програми буде розвивати інші навички студентів теж. Лідерство здатності, наприклад, є цінними в ряді особистих і професійних додатків.

Якщо ви, як і багато студентів, стурбовані вартості, ви повинні дивитися на варіанти, такі як стипендіями і асистентами, які можуть охоплювати частину або всі плати за навчання. Більш детальну інформацію про витрати можна отримати з приймальної комісії.

Нарахування онлайн магістра в галузі організаційного лідерства можуть претендувати вам на посади в самих різних областях. Тому що ваша основна здатність-лідерства є універсальним, ви можете здійснювати практично будь-який сектор управління і розвитку позицій, доступних.Деякі з найбільш поширених робочих місць, розшукуваних випускників включають в себе корпоративний директор навчання, розробник навчальних програм, менеджер людських ресурсів і некомерційну директор по операціях. На додаток до цих можливостей, студенти можуть в подальшому їх перспективи кар'єрного зростання, продовжуючи своє організаційне утворення керівництва.

З такої міри, як це, немає межі того, що ви можете зробити, і ваша школа може запропонувати програму, яку Ви можете зареєструватися в. Знайти програмі нижче, і безпосередньо зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцю форма.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
Northwood University
Midland, USA

MSOL фокусується на людях і організаційних питань. Призначений для тих, хто вже працює в кар'єрі, ступінь програми, як MSOL в збільшенні попиту організацій, які прагнуть підтр ... Детальніше

MSOL фокусується на людях і організаційних питань. Призначений для тих, хто вже працює в кар'єрі, ступінь програми, як MSOL в збільшенні попиту організацій, які прагнуть підтримувати конкурентну перевагу. Згорнути
Masters
01 Sep 2020
Денне навчання
Заочне навчання
24 місяці
англійська
Онлайн навчання