Onlineosvita.com

Після закінчення бакалаврату багато студентів вступають на магістратуру. Цей ступінь може поліпшити професійні перспективи і надати знання, необхідні для успішної кар'єри.

Управління подіями є багатогранну поле, оскільки ніякі дві події не завжди однакові. Тип і масштаб заходу буде в значній мірі впливати на специфічні вимоги менеджера подій, тому багато програм управління подіями включають інформацію про те, як проводити різні види подій. 

У цілому налічується більше 4000 вищих навчальних закладів у Європі і пропонує широкий спектр курсів на рівні бакалавра, магістра та доктора. Все більше і більше з цих організацій, що пропонують англійську мову в якості мови навчання, принаймні деякі з своїх програм ступеня, університетів в Європі в даний час більш високої якості, ніж будь-коли раніше. Університети в Європі запропонувати теплий прийом для іноземних студентів і дати процесі пізнання, який відповідає їх професії потрібні світового попиту сьогодні.

8 Результати в Організація заходів, Europa Filter

Міжнародний майстер в галузі управління та організація заходів, протокол, церемоніальні та інституційні відносини

Escuela Internacional de Protocolo
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1000 години Відкритий конкурс Іспанія Мадрид Барселона А Корунья Ов'єдо Валенсія + 5 більше

Міжнародна школа протоколу (EIP) представляє шосте видання Міжнародного магістра в галузі управління та організації заходів, Протоколу, церемоніальним і інституційних відносин. EIP, заснована в 1996 році, є університетський центр, що спеціалізується в області протоколу і організації заходів, яка не обмежує свою діяльність тільки вчити, а й в області досліджень, поширення і під керівництвом своїх студентів.

магістра в галузі міжнародного туризму і менеджменту подій

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 16 - 20 місяці Відкритий конкурс Швейцарія Цюрих + 1 більше

Наприкінці магістра (MBA) в галузі міжнародного туризму і програми навчання Події управління, випускники будуть поєднувати теорію з їх роботи experiance і відображати глибокі знання з туризму та події галузі.

Майстри в протокол та події

Campus Stellae Instituto Europeo
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 6 - 12 місяці Вересень 2020 Іспанія Сантьяго де Компостела + 1 більше

Майстер має мінімальну тривалість шести місяців і не більше одного року. Існує можливість продовжити ще на один рік, з ціною ...

Двомісний магістра протоколу, етикету і планування весілля

Campus Stellae Instituto Europeo
Онлайн 6 - 12 місяці Вересень 2020 Іспанія Сантьяго де Компостела

Майстер має мінімальну тривалість шести місяців і не більше одного року. Існує можливість продовжити ще на один рік, з ціною ...

Майстер в організації заходів, протоколу та ділового туризму (відстань)

OSTELEA | Distancia
Онлайн Денне навчання 12 місяці Вересень 2020 Іспанія Мадрид

Магістр з організації заходів, протоколу та ділового туризму (MICE) - інноваційна програма, яка відповідає на виклики та потреби сектору, використовуючи методологію, пристосовану до бізнес-середовища, як з боку приватного сектору, так і від державних компаній.

Майстер в області організації заходів, протоколу та ділового туризму (MICE) (онлайн)

OSTELEA - Escuela de Turismo
Онлайн Денне навчання інформація Іспанія Барселона Мадрид

Майстер в організації заходу, протоколу та туристичного бізнесу Ostelea націлений на підготовку фахівців і керівників, щоб привести бізнес-проектів, спрямованих на планування і управління різними типами подій (зокрема, акцій зборів, виставок, конференцій і виставок і конференції і з'їзди, виставки), освоїти поняття стратегій і протоколів зв'язку та зв'язків з громадськістю і створити розвиток туризму зосереджені на сегменті якості ділового туризму.

Майстер організації подій, ділового туризму (MICE) онлайн

The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
Онлайн Денне навчання Вересень 2020 Іспанія Барселона Мадрид

Метою магістерської програми "Організація подій", "Протокол та діловий туризм" (MICE) є підготовка фахівців та керівників підприємств до бізнес-проектів, орієнтованих на планування та управління різними типами заходів (зокрема, зустрічей, стимулів, конференцій та виставок, а також конгреси, конвенції та торгові ярмарки), забезпечуючи тверде розуміння концепцій протоколу, комунікацій та стратегій зв'язків із громадськістю, а також сприяючи розвитку туризму, що спеціалізується на секторі якісного ділового туризму.

онлайн ступінь магістра в області творчого управління подіями

Flexible Learning with Falmouth University
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія Святий Ів

Події відіграють важливу роль у бізнесі, культурі та спорті. Магістр менеджменту творчих подій має структурування, щоб забезпечити необхідні навички та розуміння, необхідні практикам для того, щоб керувати розумною аудиторією, а також залишатись перед новими розробками в галузі технологій та змінами на ринках.