ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь магістра он-лайн є аспірантом програма, яка може розширити знання студента про конкретну області дослідження. Ця програма, як правило, займає всього два роки, щоб закінчити, але може бути завершена в більш-менш часу в залежності від університету.

Що таке інтернет-Майстер в галузі управління творчої промисловості? Програма зосередивши увагу на творчому управлінні промисловості можна подивитися на управління музеїв, театральних програм і розважальних закладів. Вчені можуть отримати можливість працювати з інноваційними технологіями і брати участь в дискусіях. Конкретні курси, які ви повинні прийняти, буде залежати від вашої області спеціалізації, а також в школі ви відвідуєте. Деякі основні класи можуть включати в себе введення в творчих галузях, особистого соціальних медіа мереж, творчих галузях практики і техніки, цифрового запису, і креативна реклама.

Ступінь магістра корисно, тому що це може привести до більш високої зарплати.Майстер в Творчої Management Industries також може зробити вас більш конкурентоспроможними заявнику в творчих галузях. За допомогою розширених навичок лідерства, ви можете також мати право на отримання швидких промо-акцій.

Це може бути важко точно визначити вартість ступеня он-лайн майстри, тому що це часто залежить від тривалості програми, за місцем знаходження школи і курси, які ви приймаєте. Однак, дізнавшись про навчання може допомогти вам вибрати програму. Зверніться до школи, яку ви хочете відвідати, щоб дізнатися про потенційної вартості.

Онлайн Майстер в галузі управління творчої промисловості може привести до цілого ряду професій, в тому числі візуальний художник, мультимедіа дизайнер, реклама професійного, художнього письменника, куратор, розробник ігор, з інформаційних технологій, зміст дизайнера цифровий, арт-менеджмент проекту та психолог. Деякі студенти навіть використовувати цю програму як шлях до вищої освіти. Ваші можливості після закінчення може залежати від вашої попередньої історії роботи і освіти.

Ви готові звернутися в школу і почати свою кар'єру управління? Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

4 Результати в Управління креативними індустріями Filter

Онлайн магістра мистецтв

Rome Business School
MA
Лис 2020
<
заочно
<
12 місяці
29 May 2020
англійська
Онлайн

Ступінь магістра в галузі мистецтва та культури в галузі Rome Business School - це ексклюзивна програма, розроблена для мотивованих міжнародних учасників, спрямованих на отрим ...

Детальніше

онлайн ступінь магістра в області творчого управління подіями

Flexible Learning with Falmouth University
Masters
01 Січ 2021
<
заочно
<
2 років
11 May 2020
англійська
Онлайн

Події відіграють важливу роль у бізнесі, культурі та спорті. Магістр менеджменту творчих подій має структурування, щоб забезпечити необхідні навички та розуміння, необхідні пр ...

Детальніше

Магістр медіа та комунікаційних досліджень: культура, засоби масової інформації та креативна індустрія

Malmö University
Masters
31 Сер 2020
<
Денна
англійська
Кампус
Онлайн

Магістерська програма з питань медіа та комунікацій дає вам передові знання цифрових медіа завдяки практичним підходам у цій галузі. Ви будете творчо та дослідно працювати з р ...

Детальніше

Mastère Professionnel ІКБ управління де PROJETS culturels

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture
Masters
<
заочно
<
2 років
французький
Онлайн

Le MASTERE PROFESSIONNEL SDS® УПРАВЛІННЯ ДЕ PROJETS CULTURELS Ест ип Diplôme européen délivré номінальною l'INSHED. освіту La Пермет d'être professionnellement opérationnel ле ...

Детальніше