ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студент, який досяг ступеня бакалавра, може вирішити просунутися своєю освітою та кар'єрою далі, пройшовши ступінь магістра. Більшість магістерських програм займає десь від одного до двох років, щоб завершити.

Що таке майстер в консультуванні в школі? Консультування є частиною системи освіти, яка користується великим попитом у багатьох країнах світу. Отримавши ступінь магістра в предметі, можна дізнатись, що потрібно для сприяння та захисту благополуччя школярів. Незважаючи на те, що поле фокусується на консультуванні, більшість магістерських програм пропонують різноманітні курси з вивчення соціології, філософії та загальної освіти.

Заробіток магістра в галузі консультування у школі може допомогти студентам отримати всілякі нові навички, такі як створення та організація відносин. Крім того, особи, які вивчають шкільну консультацію, можуть навчитися ефективно спілкуватися з різноманітною групою людей, це майстерність, яка є безцінною у всіх аспектах як особистого, так і професійного життя.

Вартість магістра в галузі консультування в школах залежить від того, який коледж студент обирає для своєї освіти. Місце розташування школи та наявність онлайнового навчання можуть також мати значний вплив на ціну.

Найбільш поширеним типом кар'єри для власника магістра в галузі консультування в школі є шкільний консультант. Важливий член академічного персоналу, шкільний консультант відповідає за керівництво та допомогу студентам у своїх цілях, як академічних, так і особистих. Шкільні консультанти часто користуються попитом для дітей різного віку і необхідні як у державних, так і в приватних школах. Випускники також можуть займатися роботою керівників або директорів у приватних школах. Деякі з них також можуть працювати в якості консультантів-консультантів для некомерційних організацій.

Курси, які допоможуть вам отримати магістра в галузі консультування в школі, доступні на місцевому та он-лайн рівні. Крім того, класи можна також брати по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

5 Результати в Консультування в навчальних закладах Filter

Магістр з консультування: Шкільне консультування

Our Lady of the Lake University Online
MA
Вер 2021
<
заочно
<
2 років
англійська
Онлайн

Магістр мистецтв у галузі консультування, побудований на базі навчальної програми, що відповідає стандартам CACREP, пропонує три спеціалізовані спеціалізації в галузі консульт ...

Детальніше

Магістр соціальної роботи (ТПВ) - шкільна спеціалізація з соціальної роботи

Aurora University Online
Masters
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Онлайн

Змінюйте життя студентів, покращуючи свої навички за допомогою цього треку, призначеного для підготовки вас до ролей соціальної роботи в державних та приватних навчальних закл ...

Детальніше

Магістр освіти: шкільне консультування

University of West Alabama Online
Masters
<
Денна
<
заочно
англійська
Онлайн

Інтернет-магістр освіти в галузі шкільного консультування Університету Західної Алабами підготує вас до надання адвокатської діяльності, оцінки, оцінки та ряду консультативних ...

Детальніше

Ступінь магістра в галузі освіти в школі (P-12)

Campbellsville University Online
MA
Вер 2021
<
Денна
<
заочно
<
18 місяці
англійська
Онлайн

Акредитована Радою з акредитації підготовки вихователя (CAEP), Інтернет-програма магістра мистецтв у галузі освіти в галузі шкільного керівництва з Університету Кемпбеллсвілль ...

Детальніше

Майстер в консультуванні

Mercy College
MSc
Вер 2021
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус
Онлайн

Вивчіть кар'єру в одній з найбільш швидкозростаючих професій в США

Детальніше