MBA в міжнародній торгівлі: ДОСВІД ШЛЯХИ МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ ПІДПРИЄМЦЯ

Практика Integra і фундаментальна теорія міжнародного бізнесу на основі вивчення реальних і конкретних проблем і концептуалізації їх як частину нових теорій.

Розробка практичних методів для обробки логістичні бізнес-процеси та стратегічні навички, що компанія працює в глобальному контексті та навички міжособистісного спілкування, щоб надати перетворює і глибокий гуманістичний лідерство з чіткими обрисами, що належить в плані державного посадовця.

Dota навички з розробки міжнародних ділових можливостей в результаті виявлення експортних поставок і його проекції на зовнішніх ринках і набути навичок, щоб вирішити, як вводити і обробляти найбільш доречного торгу на зовнішніх ринках.

Створює, розробляє і впроваджує бізнес-підприємств або організацій, які працюють в галузях міжнародних ринках.

Ремінь Управління: Сортування процес DM

Програма представляє собою блок змісту і методів, де студенти, харчується від вчителів, розвивати свої здібності, щоб виявити і вирішити, що важливо в будь-який бізнес-ситуації, вчиться пріоритети зусилля управління та перейти мети дозволяє скористатися цією можливістю.

Студент розвиває здатність для активізації волю організації на спільних цілей та критеріїв в контексті еволюції стратегічної узгодженості.

НА ОСНОВІ ПРОЦЕС НАВЧАННЯ вирішальний

Досвід Майстер ділового адміністрування зі спеціалізацією в міжнародній торгівлі, в кожному класі починається із запитання: "Що таке проблема?" Відповідь побудований разом в діалозі між учителем та однокласниками. Учитель є динамічним процесом особи, що приймає рішення.

Досвід студент стає найбільш цінним активом в процесі навчання. Студент справжній актор і росте на вправи в їх здатності спостерігати і структурувати рішення, це особистісно-орієнтований та навчання збагачується студента.

Глобальний дослідницька група

Кожен клас унікальний тим, що вона розвивається з досвіду однолітків і живиться від учителя. Студент клас індивідуально готується взяти участь у колективному досвіді відкриття та навчання, в яких кожен з них може піти шляхом моделювання здатність процесі вирішення. Рівень управлінського досвіду учасників займає центральне місце в програмі, оскільки вони є діючими особами в аналізі випадків, обговорити, поділитися і обговорити обидва роки і на міжнародних форумах тижнів.

Студенти з різних куточків світу, принести різноманітність в класі, щоб збагатити процес взаємодії і навчання.

МЕТОДОЛОГІЯ. ОПИС НАВЧАННЯ БЛОКУ

Методологія віртуальної освіти ISEAD переїхав метод кейс онлайн системи навчання. Педагогічна модель заснована на кваліфікаційної системи підготовки і призводить до автономної і незалежної навчання кожного студента в середовищі інтерактивної дискусії і роздуми про різноманітність студентів в програмі.

Заняття проводяться через Інтернет з постійної взаємодії з викладачами і студентами в практичному аналізі випадків. Крім того, спеціально призначеного наставника, студент отримує персоналізований підтримку кожної групи, з усіх питань, академічного життя всієї програми.

Учасник доступні через особисту сторінку до всієї документації (теми, читання, випадків та інші матеріали). Кожен клас розвивається протягом тижня, що полегшує систематичне розуміння і аналіз проблем, що вирішуються з достатньою гнучкістю і часу для роздумів, обговорень і аналізу випадків в форумах класу. Після зустрічі, учитель включає висновки привести дебатів про практичне випадку досліджуваного.

Ця методологія переходить від швидкого і легкого способу викладання участі з кращих бізнес-шкіл в мережі, з можливістю встановлення зв'язку з учасниками з різних країн і культур в режимі реального часу.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Переглянути 5 інших курсів в ISEAD Business School »

Цей курс Онлайн
Duration
інформація
Заочне навчання
Денне навчання
Price
14,000 USD
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date