Намагайтеся досягти успіху

Пожвавте свою кар'єру, вивчіть нові технології, щоб змінювати організаційні зміни та вивчати свою підприємницьку сторону. Навчайтеся в онлайн-програмі MBA в одній з провідних навчальних закладів Європи, що мають потрійну акредитацію, з будь-якої точки світу.

Навчаючись у будь-якій точці світу, вам буде запропоновано стратегічно мислити про сучасні проблеми управління. Ви будете розвивати необхідні навички та впевненість, щоб стати більш гнучким та впливовим лідером у сучасному швидкозмінному бізнес-середовищі.

Ви будете вчитися на досвідчених, пристрасних факультетах з потрійної акредитованої бізнес-школи, які зосереджені на забезпеченні динамічного та повного досвіду навчання, що допоможе вам перетворити чудову кар'єру в виняткову кар'єру.

112663_vlerickventuretalk6.JPG

Досвід гнучкості в Інтернеті

Інтернет-MBA з Vlerick Business School дає вам гнучкість у вивченні ваших існуючих особистих і професійних зобов'язань, використовуючи їх інноваційне, інтерактивне навчальне середовище. Спеціально оптимізована для онлайнового навчання, ця онлайн-програма MBA пропонує комбінацію онлайнової ролевої гри, вебінарів та захоплюючих відеороликів для підтримки ваших завдань. Вам буде запропоновано брати участь у групових обговореннях, дотримуватися інтерактивних та захоплюючих методів навчання та спілкуватися з викладачами та однолітками, не наступаючи на кампусі.

Перетворити ідеї в дію

Інтернет-MBA дасть вам практичні навички для вирішення будь-якої бізнес-проблеми, з якою ви стикаєтесь. Ця всеосяжна програма, яка включає модулі з лідерства, стратегії, глобального бізнесу, маркетингу, обліку та цифрових тенденцій, створена для того, щоб допомогти вам досягти успіху у вашому професійному подорожі.

Отримати глобальний прогноз

Будьте натхненні професорами та бізнес-лідерами з усього світу, які мають багаторічний досвід роботи в управлінні світовими корпораціями. Інтернет-MBA Vlerick дасть вам унікальний міжнародний погляд на бізнес - величезна перевага на конкурентних глобальних ринках. Наш факультет також має доступ до активної, 23 тисяч глобальної мережі випускників, які мають зв'язки з установами, корпораціями та дослідницькими групами по всьому світу.

Прискорене навчання

Інтернет-MBA вимагає від учасників навчання з початку 26-місячної програми. З 1-річною опцією швидкого відстеження ви можете негайно вплинути, покласти свої знання в дії прискореними темпами або вибрати більш гнучкий варіант і продовжити навчання до 5 років.

Чому вибирати Vlerick?

 • # 1 зайняла бізнес-школу для виконавчої освіти в Бенілюксі
 • EQUIS, AMBA та AACSB акредитовані
 • Сильний послужний список онлайн-навчання
 • Міжнародний досвід роботи факультету з усього світу
 • Жодного житла - 100% онлайн
 • Доступна опція 1 рік швидкого доступу
 • Початок в січні, квітні або вересні

Вимоги щодо вступу

 • Майте щонайменше 4 роки повного робочого стажу
 • Закінчила академічний диплом з акредитованого університету
 • Володіти англійською мовою (або англійською мовою)
 • Пройдіть співбесіду з командою Vlerick за допомогою Skype
 • Завершіть аналітичний онлайн-тест

Зверніть прекрасну кар'єру у виняткову кар'єру.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, надішліть свої дані в школу за допомогою форми запиту.

Доступні навчальні програми:
англійська
Останнє оновлення June 2, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Duration
12 - 26 Місяця
Заочне навчання
Price
35,500 EUR
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Січ 2020
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Січ 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Vlerick Business School: what to expect of the Online MBA