1-а жива онлайн MBA в Азії

Globis Online MBA є дворічною програмою, де всі заняття проводяться в режимі реального часу за допомогою програмного забезпечення для відеоконференцій. Зв'яжіться з викладачами та однокласниками з усього світу та отримайте різноманітне уявлення про міжнародний бізнес.

Досвід онлайн

Класи високо інтерактивні, поставляються за допомогою технології Cisco WebEx. Обговорюйте, співпрацюйте і обговорюйте в малих приватних класах.

111305_OnlineMBA.png

Реальні бізнес-кейси

Поставте себе на посаду вищого керівництва під час підготовки до занять. Навчитися на власному досвіді з реальних бізнес-кейсів, включаючи випадки, опубліковані Harvard Business School, а також оригінальні роботи Globis .

Живі, інтерактивні заняття

Підключіться жити до невеликих, згуртованих класів на чолі з одним з наших досвідчених викладачів. Відточуйте свої бізнес-навички шляхом обговорення, дебатів і групової роботи - все онлайн.

24-годинні дискусійні дошки

Продовжуйте обговорення на віртуальному кампусі Globis , де ви зможете спілкуватися з однокласниками та спілкуватися зі студентами, випускниками та викладачами всіх програм МВА.

Гнучкий графік

Globis Online MBA призначений для максимальної гнучкості, що дозволяє студентам збалансувати навчання з роботою та іншими зобов'язаннями.

 • Заняття проводяться в будні дні і у вихідні дні (час в Японії), з розкладом на кожний тримісячний термін, визначений студентом.
 • Студенти можуть комбінувати курси в кампусі в Токіо з їхніми онлайн-дослідженнями, включаючи спеціальні короткострокові курси та програми обміну з провідними азіатськими бізнес-школами.
 • Період навчання продовжується до 5 років.
 • Перегляньте пропущені класи, переглянувши відеозаписи.

Почніть з одного курсу

Візьміть одноразові, кредитні курси MBA перед тим, як поступити в Інтернет MBA з нашою унікальною програмою Pre-MBA. Всі кредити передаються на наші програми МВА.

 • Візьміть один курс МВА
  Почніть з одного курсу. Виберіть курс a-la-carte з різних фундаментальних предметів.


 • Почніть відразу
  Попередні умови MBA починаються у січні, квітні, липні та жовтні. Початок подорожі MBA не чекаючи наступного прийому.


 • Пройдіть курс протягом 12 тижнів
  Підвищіть свої бізнес-знання та мережу, і негайно створіть своє резюме.

Навчальний план

Globis Online MBA, наша найбільш гнучка програма

Розроблений для максимальної зручності, Globis Online MBA є комплексним дворічним ступенем управління. Програма може бути завершена повністю онлайн, або шляхом вільного поєднання на кампусі та онлайн-класах.

Ви визначаєте графік для кожного тримісячного терміну, заняття проводяться в будні дні і у вихідні дні. Рекомендований шлях - розпочати з фундаментальних курсів, які забезпечують міцну основу для бізнесу, а потім переходять на прикладні та спеціалізовані курси. Таким чином ви можете досліджувати поля, які спеціально узгоджуються з вашими інтересами та цілями.

Наприкінці навчання ви маєте можливість брати участь у дослідницькому проекті, створювати власне підприємство або працювати безпосередньо з одним із корпоративних партнерів Globis .

З нашими останніми курсами Technovate, ви можете отримати знання про багато технологічних збоїв у сучасному діловому світі, готуючи вас до лідерства в 21 столітті.

Щоб закінчити навчання протягом двох років, потрібно заробити 36 кредитів (приблизно 24 курси). Це дорівнює в середньому трьом курсам на семестр (кожен курс складається з шести двотижневих класів). Для ще більшої гнучкості розповсюдьте своє робоче навантаження, починаючи з програми Pre-MBA та / або розширюючи програму.

Загальна гнучкість

Ця програма розроблена з урахуванням напруженого графіку роботи професіоналів. У тих випадках, коли ви не можете відвідувати заняття, ви можете взяти замінюючий клас, отримати доступ до запису класу і завантажити роздаткові матеріали в класі. Крім ваших класів, ви можете з'єднатися зі студентами та викладачами через онлайн-платформу для співпраці та організувати незалежні заняття для оптимізації навчання.

Навчання англійською або японською мовою

Ви можете заробити до 12 кредитів з японської програми МВА (або онлайн, або на кампусі). Всі отримані кредити зараховуються до МВА неповний робочий день.

Вимоги до прийому

 • Не менше 22 років
 • Мінімум 2 роки професійного досвіду роботи *
 • Знання англійської мови
 • Ступінь бакалавра або еквівалентний ступінь *

* Якщо ви не маєте ступеня бакалавра або достатнього досвіду роботи до моменту вступу, вам необхідно пройти попередній скринінг, щоб визначити, чи ваш досвід та досвід є достатньою заміною.

Необхідні документи

Заявники можуть подати всі документи через Інтернет-систему прийому.

Всі документи повинні бути англійською мовою, якщо інше не передбачено, або супроводжується перекладом.

 1. Особисті дані
 2. Фотографія
 3. Рекомендаційний лист
 4. Стенограма (також сертифікат про закінчення навчання, якщо необхідно)
 5. Доказ наявності англійської мови (за необхідності)
 6. Нариси
 7. Звіт GMAT / GRE (необов'язковий, але рекомендований)
 8. Резюме (необов'язково)
 9. Докази фінансових ресурсів (всі не-японські претенденти, які бажають подати заявку на Globis стипендії Globis та / або вимагають студентську візу)
 10. Копія картки проживання (якщо вона не є японською)
 11. Globis стипендії Globis (необов'язково)
Доступні навчальні програми:
 • англійська
Останнє оновлення Травень 22, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Жов 2020
Duration
2 Років
Заочне навчання
Price
3,078,000 JPY
Усього зборів 2 984 000 ієн (доступні стипендії)
Deadline
Лис 6, 2019
November 6th, 2019 | March 25th, 2020 | June 24th, 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2020
Кінець терміну надання заяв
Лис 6, 2019
November 6th, 2019 | March 25th, 2020 | June 24th, 2020

Жов 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Лис 6, 2019
November 6th, 2019 | March 25th, 2020 | June 24th, 2020
End Date