Управління проектами PG Dip (нафта і газ)

Ефективне управління проектами є важливим вмінням у швидко мінливому світі нафти і газу. Ця конкурентоспроможна промисловість вимагає ефективного використання всіх ресурсів і інструментів для забезпечення рентабельних і високоякісних енергетичних послуг, а глибоке розуміння проблем, з якими стикається майбутнє енергопостачання, є критично важливим для довгострокового успіху.

Цей короткий курс післядипломної освіти * запроваджує ключові концепції управління проектами для тих, хто зараз працює в нафтогазовому секторі, розвиваючи свої професійні навички у сфері комунікації, управління часом, лідерства та роботи в команді.

Поряд з вивченням основних навичок управління проектами, ви також будете заглиблюватися в такі теми, як:

 • соціальні, політичні та екологічні проблеми, що існують на різних географічних ринках нафти та газу,
 • соціально-економічні наслідки катастроф і криз,
 • важливий стратегічний виклик узгодження пропозиції з попитом на енергію,
 • як аналізувати економічні ринки шляхом використання аналітичних інструментів,
 • енергетична промисловість завтрашнього дня, включаючи поновлювані джерела енергії та спірні теми, такі як fracking.

Як тільки ви закінчите свій курс, у вас є можливість перейти на повний MSc управління проектами (нафта і газ). Або якщо ви шукаєте більш загальний бізнес-курс з акцентом на нафтову і газову промисловість, подивіться на наш бізнес-менеджмент та управління (Dip Oil and Gas).

* Дата початку і деталі цього курсу все ще підлягають підтвердженню університетом. У випадку, якщо схвалення не буде надано за датою початку курсу, буде запропонована альтернативна дата або повне відшкодування. Якщо нам потрібно внести зміни в цю програму як частину процесу перевірки Університету Ессекса, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Чому ми чудово

 • Розроблено спеціально для професіоналів нафтогазової галузі, які прагнуть поліпшити свої управлінські навички.
 • Глобальне визнання та затвердження університетом Ессекса оцінили 29-е місце в The Times і The Sunday Times Good Guide Guide 2019.
 • Не потрібно робити перерву - заповніть цей курс 100% онлайн і неповний робочий день навколо існуючої роботи.

Структура курсу

Ступінь PG Dip Project Management (нафта і газ) складається з наступних модулів і, по завершенні, дорівнює у загальній складності 120 кредитів на рівні 7.

Модулі 7-го рівня:

 • Менеджмент: принцип і практика (20 кредитів)
 • Управління проектами (20 кредитів)
 • Фінансове прийняття рішень (20 кредитів)
 • Методи управління проектами (20 кредитів)
 • Олія
 • Два додаткових модуля:
 • Ризик
 • Управління енергетикою (10 кредитів)
 • Економіка та технологія енергетики (10 кредитів)
 • Майбутнє нафти

* Ці модулі є основними і повинні бути прийняті для досягнення нагороди.

Навчання та оцінки

Методи навчання

Навчання в Інтернеті дає вам право вільно навчатися, коли і де це підходить вам - вдома, під час обідньої години або де-небудь ще у вас є доступ до Інтернету.

Наші курси проводяться через віртуальне навчальне середовище (VLE) замість традиційного кампусу. Це означає, що ви матимете доступ до навчальних матеріалів 24/7, включаючи:

 • мультимедійні лекції, складені з письмового змісту, коротких відео, анімації, аудіозаписів, інфографіки, коротких тестів і міні-завдань,
 • дискусійні форуми для спілкування з учнями,
 • жити Q
 • повна електронна бібліотека підручників і наукових журналів,
 • підтримку з боку академічного персоналу та вашого особистого студентського радника.

Для того, щоб ви отримали необхідну підтримку від свого наставника, ми обмежимося розмірами наших класів у 20 студентів.

Методи оцінки

Замість того, щоб випробовувати іспити, вас будуть оцінювати виключно через завдання. Це може бути шляхом участі в дискусійних форумах по всіх модулях, заповнення рефлексивних записів журналу або подання більш довгих письмових фрагментів.

Ми прагнемо надавати часті та прозорі відгуки такими способами:

 • Наші критерії оцінки розроблені так, щоб бути простими та прозорими.
 • Ви завжди будете знати про поточну попередню оцінку, починаючи з початку програми.
 • Ви матимете змогу чітко переглядати свої позначки у вашій класі, коли ви входите в навчальну платформу.
 • Існує 7-денний поворот для маркування та зворотного зв'язку з оціночною роботою.
 • Ви будете мати постійний контакт зі своїм студентським радником, з яким ви зможете обговорити будь-які проблеми, як тільки вони виникнуть.

Тривалість навчання

Наші курси PG Dip Project Management (Нафта і Газ) мають індикативну тривалість дослідження 16 місяців, яка є вказівкою на те, як довго пройде ваш курс. Фактична тривалість може бути меншою або меншою залежно від швидкості навчання, вибраних варіантів навчання та доступності модуля.

Можна завершити навчання швидше, ніж індикативна тривалість курсу, подвоївши модулі в певний час; однак, мінімальна тривалість дослідження застосовується.

Наш навчальний рік організований в модулі, як правило, з одно- або двотижневою перервою між модулями і структурованою тритижневою перервою на Різдвяний період. У процесі подання заявки студенти отримують розклад занять.

Всі наші курси мають регулярні дати початку протягом року.

Після успішного завершення ступеня ви будете запрошені на церемонію випуску в Університеті Ессекса, кампус Колчестер.

Ваше майбутнє

Ця спеціалізована ступінь магістра дозволить вам прискорити вашу кар'єру в нафтовій і газовій промисловості, зробивши перехід від ролі середнього керівництва до вищого керівництва і навіть ролі C-suite. Навички управління проектами також безпосередньо передаються в широкий спектр галузей, і кандидати на роботу, які демонструють своє розуміння методів та практик управління проектами, часто шукаються для ролей високого рівня в управлінському консалтингу, фінансах, маркетингу та продажах.

Вимоги до вступу

Ми знаємо, що багато людей з нетрадиційних фонів матимуть успіх у наших курсах! Саме тому ми пропонуємо два різних маршрути входу, враховуючи ваш попередній досвід роботи та відповідну кваліфікацію. Ви також повинні відповідати нашим вимогам англійської мови.

Крім того, для того, щоб продовжити навчання, вам потрібно буде пройти перший набір завдань протягом перших трьох тижнів курсу.

Академічний маршрут

Для того, щоб задовольнити вимоги до Академічного реєстру для нашого проекту з управління проектами PG Oil (газ і нафта), ви повинні мати такі кваліфікації як мінімум:

 • ступінь бакалавра в затвердженому закладі, еквівалентному ступеню Великобританії з відзнакою, або відповідну професійну кваліфікацію

Маршрут роботи з досвідом роботи

Для того, щоб задовольнити вимоги до маршруту роботи для нашого управління проектом PG Dip (нафта і газ), ви повинні відповідати наступним критеріям:

 • досвід роботи на рівні менеджменту не менше п'яти років

Англійська мова вимоги

Оскільки наші курси проводяться англійською мовою, необхідна висока кваліфікація з англійської мови. Якщо англійська не є Вашою першою мовою, Ваша англійська мова повинна бути еквівалентна IELTS (Академічна) оцінка 6,5. Не хвилюйтеся, якщо ви не маєте IELTS або еквівалентну кваліфікацію - ми пропонуємо безкоштовний онлайн тест з англійської мови для оцінки вашого знання.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 37 інших курсів в University of Essex Online »

Останнє оновлення July 8, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2019
Duration
16 Місяця
Заочне навчання
Price
7,271 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
End Date
Гру 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Гру 2020