Onlineosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Можна було б знайти найбільш зручний варіант для післявузівської освіти онлайн. Дипломи доступні в цьому форматі, щоб задовольнити багато освітні вимоги на найвищому рівні майстерності.

Що таке інтернет-диплом післявузівської в управлінні? Управління є практикою організації людей, ресурсів і організації до загальної і часто запропонованої мети. Онлайн програми управління післявузівської часто охоплюють управління для певної галузі промисловості, такі як охорона здоров'я або технології, або управління для конкретних типів організацій, таких, як ті, з глобально розподіленими форматами або стартапи. Як правило, студенти не заважали б очікувати сувору і конкурентне середовище з великою кількістю проектів групи. досліджень в галузі управління Магістратура, як правило, використовують практичний, а не теоретичний курсову, але можуть бути курси доступні, щоб відповідати практично будь-яким перевагам. Це може знадобитися від 18 місяців до трьох років до того, як студент отримує свій диплом.

У той час як майстерність управління часто вимагає тривалого періоду проб і помилок, навчальні програми можуть також забезпечити той же досвід і знання в конденсованих терміни. Для студента, який хоче, щоб перейти до рівня управління, диплом може забезпечити збільшення до професійного профілю.

Витрати варіюються, так що маючи чітке уявлення про те, скільки дипломна програма управління може коштувати дуже важливо. Отримати найсвіжішу інформацію на навчання, звернувшись офісами установи 's безпосередньо.

Цей диплом може забезпечити навички, які підвищують ефективність один 's в позиції управління. Менеджери є професіоналами знайдений майже в усіх галузях промисловості, від повітроплавання до видобутку. Мета цих людей часто працювати в команді і сприяти ефективному досягненню цілей, поставлених керівниками. Положення, як правило, вимагає вміння розуміти людей, забезпечити мотиваційну присутність і організації ресурсів.

Ці курси диплома часто надають свободу і якісну освіту. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

12 Результати в Дослідження в галузі управління Filter

Рівень 7 диплом в області стратегічного управління і лідерства

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Онлайн Денне навчання 6 - 9 місяці Серпень 2019 Великобританія UK Online

Рівень 7 Диплом в області стратегічного управління і лідерство програми призначений для менеджерів, які мають авторитет і приватне натхнення, щоб перевести організаційну стратегію в ефективну операційну діяльність. Кваліфікація вимагає від менеджерів побудувати на своїх стратегічних управлінських і лідерських навичок і зосередитися на вимогах реалізації стратегії організації.

Рівень 7 диплом в області логістики і управління ланцюгами поставок

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Онлайн Денне навчання 6 - 9 місяці Серпень 2019 Великобританія UK Online

Рівень 7 Диплом в області управління ланцюгами постачання й логістик призначений для менеджерів, які мають авторитет і приватне натхнення, щоб перевести організаційну стратегію в ефективну оперативну діяльність в області бізнесу і виробництва.

Postgraduate Diploma in Advanced Management Program (AMP)

UOC Universitat Oberta de Catalunya
Онлайн Денне навчання 2 семестри інформація Іспанія Spain Online

Аспірантура з питань збройних конфліктів та кризового управління (університет, унітар)

UOC Universitat Oberta de Catalunya
Онлайн Денне навчання 3 семестри інформація Іспанія Spain Online

Спеціальний співпрацю з Інститутом Організації Об'єднаних Націй з навчання та досліджень (ЮНІТАР) була створена спільно запустити цю програму. Студенти повинні взяти на себе частину навчального плану програми курсу на віртуальному кампусі ЮНІТАР і частково на КУРЕЙ один. Відвідайте веб-сайт програми Academic

Диплом аспіранта в області стратегічного управління і лідерства в Інтернеті

UK Home Learning College
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 рік Відкритий конкурс Великобританія UK Online + 1 більше

OTHM Рівень 7 Диплом в області стратегічного управління і лідерства програми призначений для менеджерів, які мають авторитет і особистого натхнення, щоб перевести організаційну стратегію в ефективної оперативної діяльності. Кваліфікація вимагає від менеджерів, щоб побудувати на їх стратегічного управління та лідерські навички та зосередитися на вимогах реалізації стратегії організації.

Аспірантура в Agile Project Management з Scrum, Kanban, Lean і XP

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Онлайн Денне навчання 375 години інформація Іспанія Barcelona

В Диплом післядипломної освіти в Agile Project Management з Scrum, Kanban, Lean і XP Ви вивчите гнучкі методології, необхідні для розробки інноваційних продуктів / послуг, роботи в складних умовах, підвищення конкурентоспроможності та продуктивності та більш ефективного управління проектами та планування.

PG Dip Project Management

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 16 місяці інформація Великобританія UK Online

Дізнайтеся найсучасніші методи та інструменти, необхідні для успішних проектів, за допомогою нашого аспірантуру з управління проектами. Підвищіть свої знання та навички з цим курсом заочного навчання, що гарантує вас на шляху до нагородження управлінської кар'єри.

PG Dip Business and Management

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 16 місяці Відкритий конкурс Великобританія Colchester

Наш аспірантський диплом з бізнесу та менеджменту пропонує висококваліфіковану кваліфікацію, яка призначена для підготовки випускників з глибоким розумінням сучасних концепцій та методів управління. Ви отримаєте впевненість у стратегічних сферах, включаючи прийняття фінансових рішень, лідерство на практиці та управління цими культурами.

Управління проектами PG Dip (нафта і газ)

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 16 місяці Вересень 2019 Великобританія UK Online

Ефективне управління проектами є важливим вмінням у швидко мінливому світі нафти і газу. Ця конкурентоспроможна промисловість вимагає ефективного використання всіх ресурсів і інструментів для забезпечення рентабельних і високоякісних енергетичних послуг, а глибоке розуміння проблем, з якими стикається майбутнє енергопостачання, є критично важливим для довгострокового успіху. Цей короткий курс аспірантури впроваджує ключові концепції управління проектами для тих, хто зараз працює в нафтогазовому секторі, розвиваючи свої професійні навички у сфері комунікації, управління часом, лідерства та роботи в команді.

PG Business та управління (бізнес-аналітика)

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 16 місяці Вересень 2019 Великобританія UK Online

У діловому світі все частіше визначаються і залежать від даних, маючи чітке розуміння проблем і можливостей в рамках бізнес-аналітики - це відмінний спосіб виділити себе від інших у вашій галузі та поліпшити вашу здатність до ефективних змін у вашій компанії. Замість того, щоб бути математичним курсом або курсом кодування, цей короткий курс післядипломної освіти * призначений для професіоналів, які хочуть зрозуміти використання даних у маркетингу, продажах, обслуговуванні клієнтів, розвитку ринку, фінансах та багато іншого. Це підвищить вашу впевненість у роботі з різними типами даних, а також надасть вам обґрунтування загальних методів управління.

PG Business та управління (нафта і газ)

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 16 місяці Вересень 2019 Великобританія UK Online

Отримати знання спеціалістів у галузі нафтової та газової промисловості, розвиваючи навички міжособистісного спілкування та впевненість у бізнес-ситуаціях. Для того, щоб досягти успіху у висококонкурентній та швидко розвивається галузі нафти і газу, ефективні ділові та управлінські навички є активом. Цей онлайн і неповний робочий день аспірантура * допомагає вам розвивати ці навички, додаючи до вашого знання постійно мінливу галузь.

Аспірантський диплом з менеджменту проектів

YKBS LTD
Онлайн 1 рік Серпень 2019 Маврикій Vacoas-Phoenix

У контексті інтернаціоналізації організації XXI століття розробили абсолютно новий спосіб ведення бізнесу, який перевершив жорстку, ієрархічну та розподілену систему праці минулих років. Ця нова модель залежить від проектів: окремі види діяльності, згруповані разом з метою досягнення певної мети - будь то новий пакет програмного забезпечення, маркетингова стратегія або новий бренд зубної пасти. Ініціювання, планування, виконання та оцінка кожного проекту вимагає спеціальних знань та експертних навичок управління проектами. Експерт з управління проектами може швидко адаптувати, організувати та усунути несправності, що означає, що він або вона додають величезну цінність для будь-якої організації.