Професійний MBA Online (PMBA)

Загальні відомості

Опис програми

Підніміть свою кар’єру за допомогою гнучкої та високоцінної програми MBA Bryant на 100% в Інтернеті

Ви можете закінчити свій MBA всього за один рік. Є п'ять прийомів на рік. Запускайте програму тоді, коли вам зручно і ваше зайняте робоче життя!

Навіщо займатися своєю MBA в Інтернеті?

 • Заробіть свій ступінь за один рік, працюючи повний робочий день.
 • Будьте частиною та отримайте доступ до розгалуженої мережі випускників Bryant із 45 000 випускників гордості.
 • Ця дуже конкурентоспроможна програма ідеально підходить як для молодших, так і для старших професіоналів, які мають п'ять і більше років кваліфікованого досвіду роботи.125852_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg Helloquence / Unsplash

Місія

Місія програми програми Інтернет-ступінь Bryant Professional MBA полягає в наданні можливостей працюючим професіоналам для розширення своїх знань та навичок для досягнення своїх кар'єрних цілей, надаючи при цьому можливості покращити ефективність своїх організацій та забезпечити лідерство та сервіс для обраної професії. Спеціальний факультет Брайана успішно оснащує студентів аналітичними, технологічними та міжособистісними навичками, необхідними для вирішення завдань роботи на різноманітному та глобальному ринку. Завдяки цій програмі студенти розвиватимуть розуміння фундаментальних ділових знань, навчаться застосовувати ці знання для оцінки, аналізу та вирішення бізнес-проблем, а також розвиватимуть досвід поєднання прийняття лідерських рішень на основі цінностей та вирішення бізнес-проблем.

Навчальні цілі

 • Розуміння та застосування ділових знань: Ефективно застосовуйте парадигми та концепції у бізнес-сферах для вирішення бізнес-проблем.
 • Забезпечити ефективне спілкування: розвивати навички письмової, усної та викладацької роботи для ефективного спілкування між організацією та її зацікавленими сторонами.
 • Оцініть глобальні перспективи: продемонструйте здатність інтегрувати різноманітні та глобальні перспективи для ефективного вирішення проблем управління.
 • Проведіть критичне мислення: проаналізуйте бізнес-проблеми та ситуації з різних точок зору та прийміть відповідні рішення, що створюють цінність.
 • Реалізуйте підприємницьке лідерство: оцінюйте економічний потенціал можливостей бізнесу, розробляйте діючі стратегії та переконливо повідомляйте рекомендації для досягнення цілей.
 • Виконайте етичні міркування: розумійте роль людських цінностей у бізнес-контексті та обґрунтовуйте план дій щодо управління будь-якими етичними викликами, з якими стикається організація або визначається ними.

Коли я можу запустити програму?

Ви можете вибрати декілька дат початку року протягом року; кожен семестр становить 10 тижнів:

 • Зимовий семестр: 4 січня - 14 березня 2020 року
 • Весняний семестр: 14 березня - 23 травня 2020 року
 • Літній семестр 1: 23 травня - 1 серпня 2020 року
 • Літній семестр 2: 1 серпня - 10 жовтня 2020 року
 • Осінній семестр: 10 жовтня - 19 грудня 2020 року

Вимоги

Перш ніж запустити програму, вам потрібно пройти стратегію успіху, яка допоможе вам досягти успіху в онлайн-програмі MBA Брайана. Ви ознайомитесь з онлайн-технологічним середовищем, що надається системою управління навчанням на Blackboard (LMS), і познайомитеся з професорами, вашим тренером з успіху та персоналом компанії Bryant. Навчання в Інтернеті, навички управління часом та самостійне навчання також будуть враховані, щоб забезпечити ваш успіх.

Що має містити моя заявка?

Окрім форми заявки, вам потрібно буде подати заяву про цілі, поточне резюме, одну професійну рекомендацію від керівника чи керівника (не колеги), офіційні стенограми з усіх коледжів / університетів, які ви відвідували, та ваш внесок ( відмовився від випускників Брайанта).

Ви пропонуєте фінансову допомогу?

Студенти можуть подавати заявки на фінансування державних та приватних кредитів на освіту. Громадянам США та постійним резидентам рекомендується звернутися за фінансовою допомогою, заповнивши Безкоштовну заявку на Федеральну допомогу студентам (FAFSA). Крім того, Bryant University приймає виплати безпосередньо від ряду роботодавців, які мають програми допомоги в навчанні. В інших випадках студенти можуть мати право на відшкодування освітніх витрат.

Як програма MBA співпадає з іншими?

Коледж бізнесу Bryant University акредитований Міжнародною організацією AACSB - Асоціацією просування колегіальних шкіл бізнесу. Брайант - один із лише 5 відсотків коледжів та університетів світу, який отримав цю престижну акредитацію. Також Bryant MBA було включено до випуску "Global MBA Rankings" за 2018 рік, щорічного путівника, що випускається CEO Magazine. Ця програма була нещодавно зайнята № 9 Коледжем Консенсусом.

Вимоги до застосування

Bryant University зобов’язаний зарахувати класи студентів із міцними грамотами, які свідчать про високу обіцянку професійного успіху. Для того, щоб бути допущеними до програми онлайн-ступінь Professional MBA, кандидати повинні бути випускниками чотирирічного коледжу чи університету та мінімум 5 років кваліфікованого досвіду роботи (оцінюється у кожному конкретному випадку).

Кандидати повинні подати:

 • Заява для випускників Bryant University . Кандидати заповнюють онлайн-заявку на вступ.
 • Офіційні стенограми від ВСІХ коледжів та університетів відвідували.
 • Один професійний рекомендаційний лист від керівника чи керівника (не колеги). Рекомендатори можуть подати письмову рекомендацію на бланку.
 • Постановка цілей (максимум 500 слів). Мета заяви - пояснити, чому заявник звертається до Брайанта, конкретної програми, і як обидва допоможуть заявнику досягти майбутньої мети. Будь ласка, вкажіть, яким темпом ви плануєте проходити курси, щоб ми могли допомогти вам спланувати свою дату закінчення навчання.
 • Поточне резюме.
 • Плата за заявку в розмірі 80 доларів. (Відмовився від випускників)
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and scienc ... Детальніше

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and sciences with a global perspective. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited