$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студенти, які проходять курс, можуть розраховувати на вивчення специфіки конкретного предмету в більш широкій галузі навчання. Деякі курси вимагають передумов у предметній області, перш ніж вони можуть бути прийняті.… Детальніше

Студенти, які проходять курс, можуть розраховувати на вивчення специфіки конкретного предмету в більш широкій галузі навчання. Деякі курси вимагають передумов у предметній області, перш ніж вони можуть бути прийняті.

Який курс в адміністрації школи? Цей тип курсу, як правило, для студентів, які хочуть займати лідерські ролі в освіті. Багато хто з запропонованих курсів вимагають обов'язкових курсів та часто приймаються як частина ступеня бакалавра або магістра, або професіоналами, які прагнуть розширити свою кар'єру. Теми, які зазвичай охоплюються даними курсами, включають розробку навчальних програм, моніторинг ефективності роботи студентів, організацію обізнаності громадськості, формування бюджету, отримання фінансування та розуміння правових питань, з якими стикаються початкові та середні школи.

Цей тип курсу, як правило, широко фокусується на лідерство та риси доброго лідера. Навички, пов'язані з цією діяльністю, які є вигідними в будь-якій роботі, можуть включати організацію, спілкування та управління часом.

Курс адміністрації школи порівняльний стосовно інших курсів. Ці витрати відрізняються від школи до школи.

Більшість студентів, які мають цей тип курсу, як правило, вже мають певну освіту або в даний час працюють над отриманням ступеня освіти. Вчителі, які прагнуть перейти до адміністрації, - це найпоширеніші люди, які приймають цей курс. Студенти можуть розраховувати на отримання ступеню до вступу в кар'єру в адміністрацію школи. Варіанти кар'єри в цій галузі можуть включати головний, адміністратор школи або декана прийому. Ролі також можна знайти в дитячих та дитячих будинках. Цей тип курсу може призвести до роботи позаду сцен, наприклад дизайнер навчального плану або стандартний розробник тестів. Кар'єра поза межами школи в цій галузі включають лобістів, дослідників політики та автора підручників.

Курси адміністрації шкіл можна взяти у школах на місцевому та у всьому світі. Інтернет-курси також доступні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
UK Open College
Великобританія Інтернет, Великобританія

Ця підтримка роботи в школах 2-го рівня курсу є знання на основі кваліфікації підходять для всіх ролей допоміжного персоналу в школах, в тому числі співробітників сайту, адмін ... +

Ця підтримка роботи в школах 2-го рівня курсу є знання на основі кваліфікації підходять для всіх ролей допоміжного персоналу в школах, в тому числі співробітників сайту, адміністраторів і т.д., а також тих, хто безпосередньо працює з дітьми та молоддю. -
курс
заочно
80 години
англійська
Онлайн