Filter
курс
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Онлайн-курси дають студентам можливість проводити певну область дослідження протягом періоду від кількох тижнів до кількох років. Як правило, курси відкриті для будь-якого заявника з вузівської ступенем або еквівалентом.

Що таке інтерактивний курс в економічній політиці? Економічна політика є вивчення того, як регулюючі органи здійснюють економічні зміни, а також, як державна політика перетинається з економічними силами в цілому. Курси можуть включати в себе різні тематики, в тому числі економіки і навколишнього середовища, теорії оподаткування, законодавства розробки та багато іншого. Це міждисциплінарна область перетинає теорії і практики економіки з формуванням соціальної та екологічної політики. Дослідження в області економічної політики має застосування в усьому світі і можуть принести користь студентів як всередині країни, так і за кордоном.

Курс економічної політики може підготувати вас до більш високооплачуваної кар'єрі в державній або політичних рішеннях позиції.Крім того, ви можете використовувати курс кредити для подальших вашої освіти, розширюючи свої можливості для кращих шкіл і розширення можливостей.

Курси з економічної політики залучити студентів з усього світу. Проте, вартість курсу варіюється від школи до школи. Перед зарахуванням, не забудьте порівняти плату за навчання між програмами, щоб знайти курс, який згоден з вашим бюджетом.

Курс економічної політики може встановити вас на шляху до повноцінної кар'єрі і краще платять зарплату в розробці політики громадського та консультативних функцій. Багато студентів дивляться на посади в фінансових установах, а також урядові установи. Як економіст, ви можете бути звертаються за порадою по розробці політики, економіки навколишнього середовища, фінансового планування і багато іншого. Хоча завершення курсу в економічній політиці не може гарантувати вам кар'єру, він надасть вам інструменти і знання, щоб почати пошук в правильному напрямку.

Витратьте час, щоб вивчити ваші варіанти школи, читати списки програм і знайти курс економічної політики, яка вас цікавить. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Економічна політика

Gaia Education

Ніколи не було кращого часу та більш нагальної потреби у створенні більш стійкого та широкомасштабного майбутнього, звернувши нашу увагу на альтернативні економічні парад ... [+]

.

Ніколи не було кращого часу та більш нагальної потреби у створенні більш стійкого та широкомасштабного майбутнього, звернувши нашу увагу на переробку наших економічних систем. Якщо ви відчуваєте застряг чи невпевненість у тому, що ви можете зробити, і хочете взяти участь у цьому редизайні, наша програма електронного навчання для вас.

Зростаюча кількість людей знає, що наша поточна економічна система вже не є стійкою, але поінформованість про життєздатні альтернативи поширюється повільно. Наша мета - дати вам краще зрозуміти ці альтернативи та справжнє значення економіки та багатства. Учасники дізнаються про існуючі корисні системи та інструменти, а також вивчать, що може знадобитися для переробки тих, що виявилися неефективними.... [-]

Великобританія Форрес Канада Озеро Шаніган Таїланд Прачуап Хірі Хан Бразилія Ріо-де-Жанейро  + 4 Більше
інформація
англійська,іспанська,Portuguese (Brazil)
Денне навчання
Заочне навчання
8 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою