Filter
курс
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Якщо ви зацікавлені в просуванні вашого освіти або отримання ступеня, але ви не хочете відвідувати коледж в університетському містечку, онлайновий курс може бути правильний вибір. Цей варіант пропонує курсові і кредити, які можуть бути застосовані по відношенню до ступеня через інтернет-середовище навчання.

Що таке інтернет-курс з етики? Цей клас присвячений філософським питанням добра, моральності, добро і зло. Ця дисципліна включає в себе ряд теоретичних підходів, які часто покриті в курсі. Деякі з них включають утилітаризму, деонтології і консеквенціалізм. Курс включатиме в себе, ймовірно, потенційні можливості застосування цих теорій, таких як біоетика, ділової етики, політичної етики і військової етики. До кінця курсу студенти повинні бути здатні застосовувати філософські міркування до моральних проблем.

Це навик, який є корисним в самих різних ситуаціях.Критичне мислення, і прикладне знання філософії, може допомогти вам краще зрозуміти багато ситуацій і проблем, з якими ви можете зіткнутися на робочому місці і протягом усього життя.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про стипендії та інших фінансових можливостях, ви можете претендувати на, офіс госпіталізацій у вашій школі може надати інформацію. Вони також можуть надати коротку інформацію про витрати.

Там немає жодного кар'єра, що онлайн-курс з етики може привести. Знання це надає має відношення до майже будь-якій області, і ви можете застосувати його в будь-якому положенні. Якщо ви хочете, щоб зробити кар'єру з філософії, ви можете продовжити подальше навчання і викладати на рівні коледжу. Деякі позиції, такі як біоетики або ділова практика консультант, безпосередньо застосовувати принципи етики вчених в цьому класі. Шлях кар'єри взяти залежатиме від ваших індивідуальних інтересів і мотивів в ухваленні курсу.

Ви можете записатися на онлайн-курс з етики, знайшовши правильну школу, яка пропонує клас. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Етика

University Of The Free State Business School Online

Мета етики ... [+]

Етика

Мета етики

Розклад

Етика

Оцінка

Оцінка SLP полягає у вікторинах, дискусіях, остаточному призначенні та тестуванні в Інтернеті.

Спосіб доставки

Інтернет

Тривалість

1 тиждень. Це виключає додатковий час, який дається для завершення остаточної оцінки.

Акредитація

Після успішного завершення етики

Рівень НКФ: 5

Кредити: 4

Запити:

Анссі Барнард

Стратегічні партнерства... [-]

Південно-Африканська Республіка Блумфонтейн
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
1 тижневий
Онлайн
Детальніше англійською мовою
NIVA Education

Робота по інвалідності виникає, коли працівник не може відновити або залишатися на роботі через проблеми зі здоров'ям. Поганий стан здоров'я працівника або непрацездатніс ... [+]

Робота по інвалідності виникає, коли працівник не може відновити або залишатися на роботі через проблеми зі здоров'ям. Поганий стан здоров'я працівника або непрацездатність призводить до втрати продуктивності і накладає великі індивідуальні, соціальні та економічні труднощі. Це також є серйозною проблемою для працівників, членів їх сімей, роботодавців, осіб, що визначають політику, страховиків і постачальників професійних медичних послуг.... [-]

Фінляндія Фінляндія Інтернет
англійська
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою