Filter
курс
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Якщо ви зацікавлені в просуванні вашого освіти або отримання ступеня, але ви не хочете відвідувати коледж в університетському містечку, онлайновий курс може бути правильний вибір. Цей варіант пропонує курсові і кредити, які можуть бути застосовані по відношенню до ступеня через інтернет-середовище навчання.

Що таке інтернет-курс з етики? Цей клас присвячений філософським питанням добра, моральності, добро і зло. Ця дисципліна включає в себе ряд теоретичних підходів, які часто покриті в курсі. Деякі з них включають утилітаризму, деонтології і консеквенціалізм. Курс включатиме в себе, ймовірно, потенційні можливості застосування цих теорій, таких як біоетика, ділової етики, політичної етики і військової етики. До кінця курсу студенти повинні бути здатні застосовувати філософські міркування до моральних проблем.

Це навик, який є корисним в самих різних ситуаціях.Критичне мислення, і прикладне знання філософії, може допомогти вам краще зрозуміти багато ситуацій і проблем, з якими ви можете зіткнутися на робочому місці і протягом усього життя.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про стипендії та інших фінансових можливостях, ви можете претендувати на, офіс госпіталізацій у вашій школі може надати інформацію. Вони також можуть надати коротку інформацію про витрати.

Там немає жодного кар'єра, що онлайн-курс з етики може привести. Знання це надає має відношення до майже будь-якій області, і ви можете застосувати його в будь-якому положенні. Якщо ви хочете, щоб зробити кар'єру з філософії, ви можете продовжити подальше навчання і викладати на рівні коледжу. Деякі позиції, такі як біоетики або ділова практика консультант, безпосередньо застосовувати принципи етики вчених в цьому класі. Шлях кар'єри взяти залежатиме від ваших індивідуальних інтересів і мотивів в ухваленні курсу.

Ви можете записатися на онлайн-курс з етики, знайшовши правильну школу, яка пропонує клас. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

3 Результати в Етика

NIVA Education

Робота по інвалідності виникає, коли працівник не може відновити або залишатися на роботі через проблеми зі здоров'ям. Поганий стан здоров'я працівника або непрацездатніс ... [+]

Робота по інвалідності виникає, коли працівник не може відновити або залишатися на роботі через проблеми зі здоров'ям. Поганий стан здоров'я працівника або непрацездатність призводить до втрати продуктивності і накладає великі індивідуальні, соціальні та економічні труднощі. Це також є серйозною проблемою для працівників, членів їх сімей, роботодавців, осіб, що визначають політику, страховиків і постачальників професійних медичних послуг.... [-]

Фінляндія Finland Online
англійська
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University Of The Free State Business School Online

Мета етики ... [+]

Етика

Мета етики

Розклад

Етика

Оцінка

Оцінка SLP полягає у вікторинах, дискусіях, остаточному призначенні та тестуванні в Інтернеті.

Спосіб доставки

Інтернет

Тривалість

1 тиждень. Це виключає додатковий час, який дається для завершення остаточної оцінки.

Акредитація

Після успішного завершення етики

Рівень НКФ: 5

Кредити: 4

Запити:

Анссі Барнард

Стратегічні партнерства... [-]

Південно-Африканська Республіка Bloemfontein
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
1 тижневий
Онлайн
Детальніше англійською мовою
EUSchool European School of Leadership

Курс кібербезпеки та етичного хакінгу EUschool розроблений спільно з Entelgy Innotec Security, міжнародною компанією з обслуговування кібербезпеки, з присутністю в Європі ... [+]

Курс кібербезпеки - етичний хакерство

Курс кібербезпеки та етичного хакінгу EUschool розроблений спільно з Entelgy Innotec Security, міжнародною компанією з обслуговування кібербезпеки, з присутністю в Європі та Латинській Америці. Програма орієнтована на професіоналів, зацікавлених у керівництві своєю кар'єрою до кібербезпеки і починається з етичного хакінгу .

Курс з кібербезпеки пропонує практичні знання негайного застосування, а також досвід роботи в лабораторіях Innotec зі спеціалізованими хакерами команди компанії.... [-]

Іспанія Madrid
Жовтень 2019
іспанська
Заочне навчання
2 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою