Filter
курс
Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Курси є найбільш фундаментальним компонентом системи освіти. Вони можуть зосередити увагу на одній темі в даній галузі або опитувати весь предмет. Ці класи можуть тривати десь від декількох місяців до декількох років залежно від інтенсивності курсу та частоти присвоєнь.

Які курси в КСВ? Корпоративна соціальна відповідальність, також відома як КСВ, є формою саморегуляції. Залежно від компанії та культури, що оточують його, точне визначення може дещо змінитися. Корпорації зазвичай використовують його для моніторингу та протидії наслідкам, які вони надають суспільству та навколишньому середовищу. Ці класи часто охоплюють теми, включаючи стратегії впливу на навколишнє середовище, розробку регуляторної бази та планування фінансової відповідальності.

Існує величезна особиста користь, яку можна отримати від відвідування курсів з КСВ. Вони часто навчають навичок управління, оскільки це дозволяє корпоративним офіцерам регулювати як організації, так і персоналу. Багато курсів також навчають студентів про те, як проаналізувати корпоративний вплив та реалізувати план з мінімізації негативних ефектів.

Учні можуть поцікавитися, скільки коштує курси з КСВ. На жаль, оскільки ці класи пропонуються декількома університетами різних країн, неможливо дати конкретну відповідь. Очікувані студенти повинні звернутися безпосередньо до фінансового відділу установи безпосередньо за цінами та інформацією стосовно стипендій та іншої допомоги.

Студенти, які вивчають корпоративну соціальну відповідальність, часто зацікавлені у кар'єрі корпоративного управління. КСВ буде корисною для випускників, які працюють як фінансові менеджери, допомагаючи їм стежити за фіскальним впливом своєї компанії. Адміністративні менеджери можуть допомогти організувати плани соціальної відповідальності. Незалежні консультанти з КСВ можуть запропонувати свої послуги організаціям, які бажають здійснити відповідальність.

Залежно від курсів, студенти можуть відвідувати заняття у всьому світі. Часто доступні варіанти онлайнового режиму, повний робочий день та неповний робочий день. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Корпоративна соціальна відповідальність

EAN University

Одним з найбільш важливих питань поточної глобального порядку денного є соціальна відповідальність, тим більше, що створення концепції загальною вартістю перспективи визн ... [+]

Спеціалізація в галузі соціальної відповідальності та управління Shared Value

&nbsp

"Один з найважливіших питань поточної глобального порядку денного є соціальна відповідальність, тим більше, що створення концепції загальною вартістю перспективи визнання впливу організацій у розвитку їх соціальної та економічної середовищі. Спеціалізація в галузі соціальної відповідальності та управління Shared Value, пропоновані університетом EAN-віртуальна модальність-це академічна програма, спрямована на підготовку фахівців-з різних областей в компетенції, пов'язані з стратегічного планування при управлінські та консалтингові бачення соціальної відповідальності, не применшуючи важливості ділової етики. У цьому зв'язку, сказав спеціалізації Програма призначена для створення спільних цінностей, як одним з основних напрямків, і розвивати стійкість вирішуватися з екологічному вимірі соціального виміру та фінансові аспекти.... [-]

Колумбія Bogotá
Січень 2020
англійська
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Campus Universitario Europeo

Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) є бізнес внесок у сталий розвиток в цілях поліпшення соціальних, економічних та / або навколишнього середовища.Це означає, щ ... [+]

Експерт - Корпоративна соціальна відповідальність Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) є бізнес вклад в розвиток стійкої для того, щоб поліпшити соціальний, економічний та / або навколишнього середовища. Це означає, що, коли компанія домоглася економічного обліку виконання бюджету позитивним і, отже, збільшити його вартість, повинна сприяти сталому розвитку в відношенню до навколишнього середовища і планеті, завжди уважно поважати права людини. Розуміючи важливість корпоративної соціальної відповідальності в даний час Європейський університет в університеті, розробив програму, спрямовану на надання студентам знання та перспективи необхідно включити будь-якої компанії або організації CSR критерії в їх управлінні.... [-]

Іспанія Marbella A Coruña Madrid
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
6 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою