$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Постійне навчання є важливим у багатьох областях. Професіонали можуть бути в курсі діючих правил чи технологій, пройшовши академічний курс. Курси можуть тривати від кількох місяців як самостійний клас до кількох рокі… Детальніше

Постійне навчання є важливим у багатьох областях. Професіонали можуть бути в курсі діючих правил чи технологій, пройшовши академічний курс. Курси можуть тривати від кількох місяців як самостійний клас до кількох років, коли вони беруть участь у серії курсів у відповідному предметі.

Область охорони здоров'я - це та, що постійно змінюється і розвивається, і ті, хто залучаються, часто повинні проходити заняття, щоб бути в курсі новин. Який курс медичної освіти? Студенти, які беруть участь у цьому курсі, як правило, мають можливість вивчати ефективні клінічні практики. Вони можуть робити глибокі дослідження етичних міркувань, пов'язаних з клінічними випробуваннями з використанням предметів людини, і отримати освіту про закони та правила стосовно таких клінічних випробувань. Через інші курси студенти можуть навчитися виявляти і допомагати контролювати поширення захворювань.

Студенти, які беруть участь у цих заняттях, можуть отримати впевненість в здатності приймати рішення, коли вони вчаться вирішувати проблеми під час вивчення ситуації в класі та проектів. Вони можуть навчитися клінічно оцінювати різні ситуації і використовувати критичне мислення, щоб визначити кращий наступний крок.

Курси часто є досить коротким, і пов'язані з цим витрати можуть бути досить доступними. Тим не менш, ціни варіюються від установи до інституту. Студенти повинні вивчати свої варіанти.

Ведення курсу медичної освіти може допомогти фахівцям охорони здоров'я отримати кваліфікацію для проведення клінічних випробувань. Інші курси можуть призвести випускників до кар'єри як медичних педагогів або медичних дослідників. Не всі курси спрямовані на робочих професіоналів; деякі з них є частиною більш широкої курсової роботи, яка може привести студентів до кар'єри в галузі охорони здоров'я, корпоративного здоров'я або політики охорони здоров'я. Після закінчення курсу студенти можуть стати радниками чи вчителями.

Технологія швидко розширила доступність онлайнових курсів для тих, хто зацікавлений в тому, щоб дізнатися більше про медичну освіту Багато університетів по всьому світу пропонують курси як у класі, так і в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
The Natural Health Academy
Кейптаун, Південно-Африканська Республіка

Програма «100 днів до здоров’я» розроблена, щоб допомогти вам взяти під контроль своє здоров’я. Не має значення, чи є ти; надмірна або недостатня вага, діабетик, гіпоглікемія, ... +

Програма «100 днів до здоров’я» розроблена, щоб допомогти вам взяти під контроль своє здоров’я. Не має значення, чи є ти; надмірна або недостатня вага, діабетик, гіпоглікемія, артрит, поганий або занадто здоровий апетит, -
курс
Денна
English (South Africa)
Онлайн