ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Курси - окремі освітні блоки, які можна проходити окремо або як серію класів, зосереджених на певній галузі навчання. Окремі курси можуть відрізнятися за тривалістю, вартістю та кількістю занять на тиждень.

ІТ-безпеку стосується забезпечення того, щоб електронні системи, такі як комп'ютери, телефони і смарт-пристроїв, захищені від руйнування. Вона включає в себе запобігання та боротьба з крадіжкою, кібер-атак, а також нещасні випадки, які можуть пошкодити комп'ютерні системи.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

3 Результати в IT-безпека, Заочне навчання Filter

Курс проектування та розробки інформаційної безпеки - Університет Ковентрі

FutureLearn
курс
<
заочно
<
10 тижні
англійська
Онлайн

Цей курс познайомить вас із принципами проектування інформаційної безпеки та навчить їх впливу на захищені системи. ...

Детальніше

Вища професійна ступінь у галузі мережевої та ІТ-безпеки

Noroff School of Technology and Digital Media
курс
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Онлайн

Практична ІТ-освіта, яка вчить запобігати злому та комп’ютерному злочину. Зростаюча потреба в компетенції безпеки ІТ забезпечує великі можливості роботи після закінчення навча ...

Детальніше

ECDL онлайн курс

Distance Learning Centre
курс
<
заочно
<
80 години
англійська
Онлайн

European Computer Driving Licence (ECDL) є актуальною і міжнародно визнаною кваліфікації для користувачів комп'ютерів. ECDL покращує ваше розуміння і ефективне використання ко ...

Детальніше