$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Курс може бути прийнятий як частина конкретної галузі навчання. Курси можуть бути використані в якості кредиту на сертифікат, диплом або ступінь, або може бути одноразовим класом. Який курс зміни клімату? Цей тип курс… Детальніше

Курс може бути прийнятий як частина конкретної галузі навчання. Курси можуть бути використані в якості кредиту на сертифікат, диплом або ступінь, або може бути одноразовим класом.

Який курс зміни клімату? Цей тип курсу, як правило, для студентів, зацікавлених у зміні клімату Землі. Конкретні області в рамках вивчення кліматичних змін можуть бути прийняті як курси, а також вступний клас. Студенти зазвичай вчаться в тому, що означає зміна клімату, наука та історія, що стоять за нею, і як це впливає на людей. Поглиблені курси можуть зосередитись на таких темах, як вплив кліматичних змін на криосферу та океани, як прогнозувати майбутні зміни клімату та способи вжити заходів.

У рамках цих курсів студенти часто підвищують інші корисні навички. Вони можуть навчитися краще зрозуміти і читати графіки, статистику та діаграми, які можуть принести користь будь-якій майбутній роботі, а також покращити свої навички критичного мислення та співпраці.

Сума грошей, яку можуть розраховувати студенти на цей курс, варіюються. Кожна школа стягує різні збори за свої курси. Довжина курсу також може вплинути на ціну.

Кар'єра, пов'язана зі зміною клімату в різних галузях промисловості. Студенти можуть знайти роботу в машинобудуванні, виробництві, уряді, будівництві та освіті. Тип досягнутої кар'єри буде залежати від того, чи були вивчені конкретні предмети, і якщо курси були застосовані до певної форми сертифікату або ступеня. Як правило, варіанти для учнів із зміною клімату можуть включати дослідника з навколишнього середовища, вченого з питань навколишнього середовища, радника з питань біорізноманіття, аналітика даних або спеціаліста з предмету. Знання, пов'язані з зміною клімату, також можна застосувати до ролей, таких як фахівець із зв'язків з громадськістю, фахівець з розвитку бізнесу або спеціаліст із підтримки політики.

Ці курси можна взяти в Інтернеті або на кампусах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)
Кембридж, Великобританія

Отримайте уявлення про організаційні ризики та можливості, спричинені зміною клімату, і навчіться керувати низьким рівнем вуглецевого переходу та переробляйте свою бізнес-моде ... +

Отримайте уявлення про організаційні ризики та можливості, спричинені зміною клімату, і навчіться керувати низьким рівнем вуглецевого переходу та переробляйте свою бізнес-модель на довгострокову цінність та стійкість. У міру посилення занепокоєння громадськості викликами сталого розвитку та інтеграцією ESG та ескалацією організаційних ризиків, пов’язаних із кліматом, здатність будувати більш стійкі бізнес-моделі, які процвітають в умовах низьковуглецевої економіки, швидко стала стратегічним імперативом. Бізнес та зміна клімату: на шляху до чистих нульових викидів короткий онлайн-курс від Кембриджського інституту лідерства у галузі сталого розвитку (CISL) забезпечує всебічне розуміння того, як пом'якшити бізнес-ризики зміни клімату та контролювати перехід з низьким рівнем вуглецю для довготривалої стійкості та загальної значення. Протягом восьми тижнів в Інтернеті ви вивчите реальні приклади успішних ініціатив з низьким рівнем вуглецю та дізнаєтесь, як використовувати інновації для побудови стійкої, вигідної бізнес-моделі на майбутнє, стимулюючи "потрійну нижчу лінію" людей, прибутку та планети . Після закінчення цього курсу ви підете з практичним планом дій із низьким рівнем вуглецю та здатністю вести зміни у вашій організації та за її межами. -
курс
Денна
8 тижні
англійська
Онлайн
 
FutureLearn
Ексетер, Великобританія

Дізнайтеся про науку про зміну клімату, ризики, які вона несе, і про те, як діяльність людини змінює наш світ. ... +

Дізнайтеся про науку про зміну клімату, ризики, які вона несе, і про те, як діяльність людини змінює наш світ. -
курс
заочно
4 тижні
англійська
Онлайн